Як облаштувати дачу і ділянку. Як правильно класти штукатурку.

Щоб ваша дача асоціювалася не тільки з садово-городніми роботами, але і з місцем повноцінного відпочинку, попрацюйте над облаштуванням будинку та земельної ділянки. За містом завжди доречний стиль кантрі («сільський») - простий і невибагливий на перший погляд, при цьому по-своєму романтичний і навіть вишуканий. Найважливішими рисами ландшафту та інтер'єру повинні стати функціональність елементів і натуральні матеріали.
Вам знадобиться
 • - тин, необструганних дошки;
 • - патина;
 • - пишні зелені насадження;
 • - в'юнкі рослини;
 • - польові квіти і багаторічники;
 • - пісок або камінь для стежки;
 • - альтанка (лава);
 • - курінь;
 • - підручні засоби (чавуни, пні, бочка та інше);
 • - натуральні оздоблювальні матеріали або стінові панелі;
 • - речі в етнічному стилі;
 • - плетені меблі ;
 • - камін.
Інструкція
1
Почніть оформлення дачної ділянки в стилі кантрі з огорожі. Це не тільки захисна огорожа, а й важливий декоративний елемент. Вибирайте для зведення огорожі матеріали, які відішлють вас до народної старовини. Стильно виглядає тин з вербової лози або його елементи: необструганних дошки внахлест і прорізані «вікна» -плетенкі. Дерев'яну огорожу можна штучно зістарити за допомогою спеціальної патини, яка продається в магазині для дизайнерів і художників.
2
Надайте велике значення ландшафту. Зелені насадження повинні бути пишними, але ні в якому разі не запущеними. На дачі в стилі кантрі добре виглядають чагарники - шипшина, глід, агрус і смородина. Якщо на ділянці є дитячий майданчик, побудуйте на ній ігровий курінь з жердин та лози - він гармонійно впишеться в навколишнє оточення.
3
Прокладіть звивисту піщану або кам'яну доріжку. По двох сторонах від неї посадите польові квіти або багаторічники з радісною, але не дуже строкатою палітрою. На одному з вигинів стежки рекомендується поставити альтанку, оповиту кучерявими рослинами, або просто дерев'яну лаву.
4
Знайдіть всі можливі підручні засоби, які можуть мати практичне застосування і вносити додаткові стильові акценти. Так, пні без кори і кореневищ перетворяться на зручні табурети, а перевернута верх дном бочка - в стіл; в якості полиці для букета сухих квітів, колосків вівса і пшениці послужать великі керамічні горщики або чавунці. Предмети в сільському стилі можна гармонійно поєднувати з сучасними виробами. Наприклад, розставте уздовж стежки садові ліхтарі відповідного дизайну.
5
Зовнішній вигляд дачного будиночка повинен стати невід'ємною частиною «натурального» світу кантрі. Рублені стіни; штучно зістарені, «замшілі» дошки; мазанка - всі ці елементи сільської старовини можна цікаво обіграти. Якщо змінити вид готових зовнішніх стін важко, дозвольте кучерявим рослинам (наприклад, дикому винограду або хмелю) закрити «невигідні» ділянки будинку.
6
Використовуйте для внутрішньої обробки приміщення дерево, камінь, мозаїку, кахлі або імітатори натуральних матеріалів - стінові (стельові) панелі з відповідним декором. Плетену або дерев'яні меблі розставте нарочито недбало, але не допускайте безладу. Ляльки в народних костюмах та іграшки з глини, в'язані килимки і клаптеві ковдри, розшиті хрестиком рушники та інші етнічні предмети підкреслять народність стилю.
7
Важливе місце в стилізованому дачному будиночку займе піч або камін - центр створеного вами рукотворного світу.