Як розбити фільм avi.

Для поділу відеофайлів на окремі фрагменти рекомендують використовувати спеціальні утиліти. За допомогою деяких програм можна не тільки розбити відео на частини, але і вирізати або виправити певні кадри.
Вам знадобиться
  • - VirtualDub;
  • - Adobe Premier.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть безкоштовну утиліту VirtualDub. Запустіть цю програму і відрийте меню File. Виберіть пункт Import Video і вкажіть потрібний фільм у форматі avi.
2
Почекайте деякий час, поки буде виконана завантаження відеофайлу в програму. Знайдіть смугу прокрутки, клікніть по початку фільму і натисніть кнопку 1.
3
Перемістіть правий кінець смуги приблизно в центр фільму. Найкраще підібрати момент, на якому було б логічно розділити фільм. Після вибору потрібного місця файлу натисніть кнопку 2. Обов'язково запам'ятайте тайм-код кінцевого фрагмента.
4
Відкрийте меню Video і поставте прапорець поруч із параметром Direct Stream Copy. Активуйте аналогічну функцію в меню Audio. Знову відкрийте меню File і виберіть пункт Save Segmented AVI.
5
Встановіть параметри зберігається відеофрагменту і дочекайтеся завершення процесу відділення вибраної частини файлу.
6
Аналогічним чином збережете другу частину фільму. В даному випадку кінець першого елемента повинен бути початком другого. Виділіть потрібний тайм-код і натисніть кнопку 1. Перемістіть повзунок в кінець доріжки і натисніть кнопку 2. Збережіть виділену область фільму.
7
Якщо даний метод здався вам занадто складним, скористайтеся програмою Adobe Premier. Встановіть цей додаток і запустіть його. Клацніть лівою кнопкою миші по першому кадру фільму. Затисніть кнопку Shift і виділіть лівою кнопкою останній кадр першого фрагмента.
8
Натисніть клавіші Ctrl і C.Запустіте другу копію програми Adobe Premier і вставте туди отриманий відрізок. Збережіть першу частину фільму. Тепер поверніться до першого вікна програми і видаліть виділений елемент. Збережіть другу частину файлу.