Як позбутися від лопнули капілярів. Як позбавиться від лопнули капілярів в домашніх умовах.

Вся поверхня шкіри людини пронизана павутинкою крихітних кровоносних судин? капілярів . Під впливом різних факторів вони можуть розширюватися, утворюючи судинну сітку, яка виглядають далеко не симпатично і може доставити дискомфорт своїй власниці. Сучасні медицина пропонує кілька способів вирішення цієї проблеми.
Інструкція
1
Почати боротьбу з лопнули капілярами слід з відвідин флеболога, т.к. необхідно з'ясувати причину їх виникнення, щоб після позбавлення від них не виникло рецидивів.
2
Видалити обридлий судинний малюнок можна методом микросклеротерапии. Під час процедури в капіляр вводять спеціальний препарат - склерозант. Після чого вену притискають серветкою і накладають компресійну пов'язку або панчіх, якщо сітку видаляли на ногах. Ця процедура доступна в будь-який час року і вже грунтовно випробувана.
3
Схожим чином проводиться озонотерапія, тільки замість медикаментозного засобу в вену вводиться озон. Окислювач руйнує судинні зірочки моментально.
4
Ще один ефективний засіб лікування судинної сіточки на будь-яких частинах тіла - це лазерна терапія. Якщо випадок не дуже запущений, допоможе всього пара процедур. Спосіб безпечний і не вимагає анестезії. Світлова енергія лазера впливає на капіляр, в результаті його стінки склеюються, і посудина припиняє існувати. Невеликі почервоніння, що виникли під час процедури, проходять протягом півгодини. Лазер використовують найчастіше там, де недоступне застосування склеротерапії - на обличчі, шиї, на спині. Однак цей метод протипоказаний під час прийому антибіотиків або ретиноидов. Крім того, перед початком лікування з допомогою лазера не можна засмагати принаймні протягом 2 тижнів.
5
Альтернативою лазеру є термокоагуляція. Видалення судинної сітки відбувається під впливом струму високих частот, близько 4 МГц. Під час проведення термокоагуляції кров з посудини направляється назад, від краю капіляра в підшкірну вену. Тканини, що оточують судину, при цьому не пошкоджуються. Під час лікування утворюється невелика скоринка, але не варто засмучуватися, вона швидко пройде.