Як налаштувати gps-навігатор Prestigio. Як працює gps навігатор.

Налаштування gps-навігатор Prestigio, як правило, зводиться до роботи з програмним забезпеченням даного приладу. Безпечніше зробити цю операцію через сервісні компанії, але, якщо ви просунутий користувач, то виконайте її самі: поновіть або замініть навігаційну програму, поновіть і проіндексує карти.
Інструкція
1
Відновлення навігаційної програми iGo версії 2006 або оновлення її до версії 2008 року на GPS навігаторі Prestigio Geovision 350 виробляється так. Скачайте на свій комп'ютер програму iGo версії 2006 року на сайті http://depositfiles.com/files/9yry92jgz або програму iGo версії 2006 року на сайті http://depositfiles.com/files/gr69iyk8t. Підключіть навігатор до комп'ютера через ActiveSync. Відкрийте через провідник список папок на навігаторі і знайдіть папку Flash_Storage. Встановіть в неї програму iGo (тільки одну версію!).
2
Створіть в будь-якому простому (Не Word) текстовому редакторі файл autorun.inf такого змісту: navigation = \ Flash_Storage \ igo \ igopna.exe. Помістіть файл autorun.inf в папку Flash_Storage. Запустіть автопошук і після виявлення навігатором супутників встановіть в налаштуваннях необхідний порт GPS приймача.
3
Замість програми iGo ви можете також встановити навігаційну програму Navitel, скачавши її на сайті http://depositfiles.com/files/dtqheyg1k. Після скачування зробіть її установку таким чином.
4
Встановіть на комп'ютері ActiveSync версії 4.5. Відформатуйте карту пам'яті навігатора в файлову систему FAT або FAT32. Розпакуйте архів з Navitel в кореневої каталог карти пам'яті. Підключіть навігатор до комп'ютера в режимі «Гість». Скопіюйте в комп'ютер файл autorun.inf з папки Flash_Storage і відредагуйте його в будь-якому в текстовому редакторі, змінивши рядок navigation = \ Flash_Storage \ igo \ igopna.exe на рядок navigation = \ MMC_Storage \ Navitel \ Navitel.exe. Збережіть отриманий файл в папці Flash_Storage замість старого файла autorun.inf.
5
Скачайте необхідні навігаційні карти для Navitel (наприклад, на торрент-трекерах або на сайті http://4pda.ru) і збережіть їх в кореневий каталог карти пам'яті навігатора. Проіндексує карти і створіть атлас. Вкажіть в настройках шлях до карт.
6
Процес настройки gps-навігатора нескладний. Однак не забувайте зберегти на комп'ютері резервну копію початкової версії autorun.inf, щоб можна було відновити вихідне програмне забезпечення навігатора в разі невдалої настройки.
Зверніть увагу
На навігаторі коштувати ОС - Віндовс Мобайл Якщо у вас на компі Вінда ХР, ставте Актив Сінк. Якщо 7-ка - то Центр синхронізації. Підключаєте кабелем. Запропонує синхронізувати - без синхронізації. Потім на Хрюшки відкриваєте через Актив Сінк, заливаєте карти.
Корисна порада
Розпакуйте збережений архів оновлення програми і скопіюйте його вміст у вихідну папку («Resident Flash», «NandFlash» або «DataFlash»). Якщо міститься в архіві папка називається не «Navitel», змініть шлях до виконуваного файлу навігаційного ПЗ в настройках навігатора; Запустіть програму на своєму пристрої. Увага! Якщо після поновлення програми на пристроях Prestigio GeoVision GV4500, GB4500 BT FM, GV5500, GV5500 BT FM, GV5600 GPRS HD програма запускається в демо-режимі.