Як відкрити Парихмахерская. Як відкрити салон краси з нуля.

Відкриття власної перукарні здається багатьом починаючим підприємцям вдалим стартом для власного бізнесу. Однак подібних закладів сьогодні занадто багато. Саме тому для створення процвітаючої перукарні необхідно ретельно продумати всі деталі і вибрати власну ринкову нішу.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - стартовий капітал;
  • - обладнання;
  • - меблі;
  • - витратні матеріали;
  • - персонал.
Інструкція
1
Підберіть приміщення для перукарні. При виборі будівлі керуйтеся прохідністю в даному районі, доступністю з різних точок міста, а також наявністю в кварталі аналогічних закладів. Розмір залежить від масштабу планованого бізнесу, однак вам буде необхідно розділити простір на кілька зон: хол для відвідувачів, робочий зал, підсобні приміщення.
2
Закупити необхідне обладнання і займіться оформленням інтер'єру. Стильний і лаконічний ремонт сьогодні модно зробити навіть при невеликих вкладеннях. Вам знадобляться крісла, шафи, побутова техніка, полки, дзеркала, сантехніка, а також аксесуари і витратні матеріали для роботи.
3
Оберіть спеціалізацію перукарні. Для закладу в спальному районі доцільно пропонувати спектр найпоширеніших послуг: стрижки, фарбування, завивка, укладка. Однак подібних місць сьогодні чимало. Постарайтеся виділитися на тлі конкурентів, пропонуючи унікальні послуги. Це може бути рідкісна технологія нарощування, біоламінірованіе на ексклюзивній косметиці, цікаві способи тонування.
4
Продумайте найбільш вигідні умови для персоналу. Ви можете працювати з перукарем, здавши йому в оренду крісло. Такий спосіб найбільш вигідний, якщо фахівець приходить до вас з власною клієнтською базою. Якщо ж перукар - новачок у своїй справі, запропонуйте йому певний відсоток від виконаної роботи.
5
Знайдіть постачальників професійної косметики. Сьогодні ви можете здійснювати дрібнооптові закупівлі в спеціалізованих магазинах, проте при великих обсягах доцільно працювати безпосередньо з великими дилерами. Слідкуйте за тенденціями на косметичному ринку і вчасно вводите в асортимент найпрогресивніші продукти. Продаж професійних засобів в маленьких упаковках для домашнього використання принесе вашої перукарні додатковий дохід.