Як навчити математики.

Молодому поколінню слід вивчати математику не тільки тому, що вона є інтелектуальним і культурним спадщиною. Завдяки цій науці людина стає творчою особистістю, більш глибоко починає розуміти, що відбувається навколо.

Інструкція
1
Фахівці радять з раннього дитинства привчати дітей до математики. Під час гри з малюком, а починати можна навіть з дворічного віку, вчіть його проводити порівняння предметів за розмірами і властивостями, нехай дитина зрозуміє різницю між великою і маленькою іграшкою, навчиться відрізняти їх за вагою і за формою.
2
Читаючи дитині казки, вибирайте такі, які пов'язані з цифрами. Наприклад, казка про трьох ведмедів або про сім гномів. Дитина трьох років ще не вміє читати, але любить розглядати картинки. Якщо робити акцент на цифрах, повторюючи їх час від часу, дитина швидко навчиться вважати, складати і віднімати цифри. Важливо, щоб він робив це осмислено, а не механічно. Чим цікавіше казка, тим швидше діти запам'ятовують все, що з нею пов'язано.
3
Навчайте дітей вважати не тільки ті предмети, які вони бачать, але і те, що можна почути або помацати. У дошкільнят постарше необхідно сформувати поняття про подільності предметів. Знайдіть час вирізати з паперу разом з дитиною якісь геометричні фігури, щоб на їхньому прикладі можна було показати, що таке ціле і частини.
4
Навчання математики в школі базується на уявленні про число. Дітям шестирічного віку легше мислити формами або фарбами, а не значками. Запропонуйте їм малюнки, і першокласники легко і швидко освоять цифри, як вони запам'ятовують букви по картинках. Щоб продовжити подальше навчання, шестирічки повинні напам'ять знати таблиці додавання чисел (в межах 10), намалюйте їх і повісьте на стіну. Запам'ятавши таблицю, дитина зможе швидко навчитися вирішувати приклади на додавання і віднімання.
5
Щоб школяр не втратив інтерес до математики, підберіть для нього кілька нових завдань з інтернету. Нехай він вирішує їх самостійно. Ще краще, якщо вам вдасться знайти будь приклади з "Цікава математики". Практично всі завдання з цього старого підручника викликають жвавий інтерес у дітей, змушуючи шукати відповіді на питання, поставлені таким оригінальним способом, як це зроблено у згаданій книзі.
6
Якщо всі ваші зусилля виявилися марними, і дитина відстає з математики, скористайтеся послугами репетитора.