Як посилати подарунки ВКонтакте.

Подарунки «ВКонтакте» - недорогий спосіб зробити приємне близькій людині або привітати його зі святом. Для оплати передбачено безліч способів. Купівля відбувається в безпечному режимі, і вам не доведеться переживати, що гроші потраплять в руки шахраїв.
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку людини, якій ви хочете відправити подарунок. Знайдіть розділ «Подарунки» і натисніть вкладку «Відправити». Перед вами відкриється вікно, в якому можна вибрати те, що вам сподобається. Подарунки поділяються за розділами: «Романтика», «Дружба» і «День народження». Виберіть сюрприз, який відповідає випадку, і натисніть «Відправити».
2
Сплатіть подарунок. У вікні, виберіть будь-який, зручний для вас спосіб оплати: мобільний телефон, платіжна система, кредитна карта або електронні гроші. Натисніть «Перейти до оплати».
3
Введіть свою країну і номер телефону, з рахунку якого ви хочете оплатити подарунок. Після цього виберіть кількість голосів, необхідних для покупки. Натисніть кнопку «Купити ... голосів». На номер прийде повідомлення з кодом підтвердження. Введіть код в відкрилася вкладці і натисніть «Отримати голоси». Дочекайтеся підтвердження операції і відправляйте подарунок.
4
Введіть номер карти, якщо ви вибрали цей спосіб оплати. Вкажіть термін її дії, останні 3 цифри з смуги для підпису та ім'я держателя. Якщо ви хочете заплатити за голоси електронними грошима, виберіть у вкладці з варіантами оплати WebMoney або «ЯндексДеньгі». «ВКонтакте» перенаправляє вас на сайт платіжної системи, де потрібно вибрати спосіб оплати, суму і ввести номер гаманця з платіжним паролем. Оплачуючи голоси гаманцем «Qiwi», ви також перейдете на сторінку системи, де потрібно увійти в особистий кабінет і зробити платіж.
5
Дочекайтеся надходження голосів на особистий рахунок «ВКонтакте». Виберіть тип приватності подарунка. Він може бути публічним, прихованим для всіх, крім одержувача, і анонімним. Під подарунком можна написати повідомлення для користувача, що містить привітання або коментар до сюрпризу.
Корисна порада
Відправити сюрприз можна зі своєї сторінки. Зайдіть в розділ своїх подарунків та натисніть вкладку «Відправити».