Як змусити друкувати принтер.

Вітаємо з придбанням! Принтер - це така ж важлива річ в родині, як комп'ютер, підключений до мережі Інтернет. І учням він необхідний, і студентам, і робітникам, і музикантам .. Загалом, що перераховувати - він потрібен всім! Але ось трапилася халепа - притер відмовляється працювати. Що робити в такому випадку, до кого бігти ... Та не треба ні до кого бігти. Зараз все розповімо.
Інструкція
1
Найпоширеніші причини відмови принтера працювати полягають в основному в технічні несправності. Однак не варто відразу ж дзвонити майстрові, якщо щось з принтером не те. Для початку варто самим постаратися діагностувати причину несправності.
2
Одна з найбільш часто виникаючих неполадок в роботі - це відсутність паперу в лотку. Таке виникає зазвичай в тих випадках, коли в принтері лоток закритого типу, і візуально неможливо відстежити кількість залишилася паперу. Однак у цьому випадку на моніторі з'являється відповідне оголошення з проханням поповнити лоток. Коли дана несправність буде усунена, техніка продовжить приносити користь суспільству в робочому порядку.
3
Інший момент - може закінчиться фарба в картриджі. Якщо принтер струменевий, а на додачу до всього ще й кольоровий, то достатньо закінчитися всього лише одному кольору, як апарат автоматично припиняє свою роботу. Але, природно, попереджає про це через той же монітор і показує рівень фарби у всіх інших картриджах.
4
Якщо ж принтер лазерний, до того ж ще й чорно-білий, то тут все набагато простіше. Коли закінчується фарба, спливає нагадування, що непогано було б поставити новий картридж, а то з цього вже нема чого взяти. Проблема вирішується просто - потрібно або заправити вже наявну ємність для фарби знову (а роблять це в спеціалізованих центрах), або просто придбати новий (деякі виробники спеціально встановлюють в свої поділи знімні ємності для фарби).
5
Наступна можлива причина - принтер не підключений до мережі живлення або ж не з'єднаний з комп'ютером за допомогою USB-з'єднання. Про це теж не складно впізнати. Коли постараєтеся що-небудь роздрукувати, спливе вікно-підказка з проханням перевірити з'єднання з мережею і комп'ютером.
6
Так само може бути проблема через невстановлених драйверів. Таке зазвичай буває, коли щойно купили притер, підключили його, і на радощах забули про установку драйверів. Після їх завантаження з компакт-диску проблема усунеться і знову з'явиться можливість працювати.