Як підключити два плеєри до телевізора.

Велика кількість форматів відеозапису може змусити власника телевізора придбати не один, а два плеєра . Спосіб їх підключення залежить від кількості низькочастотних входів біля телевізора.
Інструкція
1
Перед початком роботи обесточьте всі пристрої: телевізор і обидва плеєра.
2
Огляньте як задню стінку, так і передню панель телевізора. Якщо у нього два видеовхода, приєднаєте один плеєр до першого з них, а інший - до другого. При необхідності використовуйте перехідники RCA-SCART або SCART-RCA (готові або саморобні). Штекери і гнізда типу RCA кодуються кольором: жовтий - відеосигнал, білий - звуковий сигнал. Якщо джерело сигналу і телевізор є стереофонічним, білі роз'єми використовуються для подачі сигналу звуку лівого каналу, а червоні, яких на монофонических апаратах немає взагалі - правого.
3
Якщо біля телевізора тільки один відеовхід, ні в якому разі не перемикайте кабелі кожен раз, коли потрібно відключити один плеєр і підключити інший. Це викличе швидкий знос роз'ємів, а якщо одночасно доторкнутися до контактів роз'ємів, не поєднаних в даний момент між собою, можна отримати відчутний електричний удар.
4
У випадку, якщо один з плеєрів є пишучим і має модулятор, підключіть його по високій частоті. Для цього від'єднайте антену від телевізора, підключіть до антенного входу плеєра, а антенний вихід входить в комплект апарату високочастотним кабелем підключіть до антенного входу телевізора. Потім його доведеться налаштувати на той же канал, що і модулятор. Другий плеєр підключіть як завжди - до відеовходу.
5
При наявності біля телевізора тільки одного видеовхода і відсутності модуляторів у обох плеєрів скористайтеся комутатором сигналів. Він має дві групи входів сигналів звуку і зображення та одну групу виходів таких сигналів. Приєднаєте плеєри до входів комутатора, а телевізор - до його виходів. Щоб вибрати плеєр, передає сигнал на телевізор, переставте перемикач на комутаторі у відповідне положення. Дистанційного керування такі комутатори не мають.
Для підключення декількох телевізорів до одного кабелю можна використовувати різні способи. Варіант підключення залежить тільки від кінцевої мети виконання даного з'єднання.
Вам знадобиться
  • - спліттер.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно підключити ваші телевізори до одного дроту кабельного телебачення, то використовуйте спеціальний спліттер. Це пристрій являє собою своєрідний трійник, розгалужується коаксіальний кабель. Підключіть один кінець сплиттера до потрібного кабелю, а що залишилися вільні слоти з'єднайте з телевізорами, використовуючи відповідні дроти.
2
Якщо ви використовуєте ресивер для отримання доступу до супутникового телебачення, то придбайте додатковий спліттер. Багато що залежить від того, який канал ви вибрали для підключення ресивера до телевізора. В даний час у вільному доступі можна легко знайти сплітери портів VGA і DVI. Підключіть цей аксесуар до кабелю, що йде від ресивера. З'єднайте з ним ваші телевізори.
3
Пам'ятайте про те, що можна використовувати додаткові перехідники, що дозволяють з'єднувати порти VGA, DVI і HDMI між собою. Придбайте відповідний комплект перехідників. Врахуйте, що використання даних аксесуарів значно знижує якість переданого сигналу. Пам'ятайте і про те, що при такому варіанті підключення телевізорів до єдиного кабелю обидва апарати будуть показувати єдиний канал.
4
Використовуйте спліттер порту VGA або DVI для підключення телевізорів до одного роз'єму відеокарти комп'ютера. В даному випадку на обидва пристрої буде передаватися ідентичний сигнал, що не завжди зручно.
5
Оптимальне рішення - використовувати два типи з'єднання. Підключіть коаксіальний кабель звичайної антени до обох телевізорів вищеописаним методом. Підключіть обидва пристрої до ресивера. Цей метод дозволить вам в потрібний час перемикати режим роботи телевізора (ресивер/антена), тим самим забезпечивши вас можливістю вибирати необхідний канал. Якщо ви хочете підключити обидва телевізора до супутникового телебачення, то вибирайте ту компанію, яка встановлює власний єдиний ресивер, обслуговуючий будинок або під'їзд.