Як вибрати якісну кухню.

У процесі експлуатації кухонний гарнітур піддається серйозним випробуванням. На кухні буває жарко, люди плескають дверцятами шухлядок, ллється вода. Щоб меблі прослужили довго і мала гідний вигляд, треба при виборі звернути увагу на її якість.
Інструкція
1
Вибирайте кухонні меблі тієї фірми, яка добре відома і чудово зарекомендувала себе на ринку. Якщо виробник щойно вийшов на ринок, уважно вивчіть документацію фірми, яка стосується сертифікації дозволу на роботу.
2
Купуючи кухонний гарнітур, уважно розгляньте його. Поцікавтеся, чи немає на поверхні тріщин або подряпин, якщо кухонні меблі покрита лаком. На оббивці меблів не повинні розходитися шви і стирчати нитки. Це є ознакою неякісного виробу, не купуйте його, навіть якщо вам запропонують знижки. Згодом доведеться пошкодувати про покупку, так як ремонт обійдеться набагато дорожче.
3
Перед покупкою меблів на кухню розпакуйте комплект і огляньте його на предмет однакового тону меблевої оббивки. Іноді можна виявити різний колір після того, як кухонний комплект привезений в будинок. Звичайно, існує можливість обміну, але це може зайняти багато часу і затьмарить радість від покупки.
4
Поставтеся уважно до перевірки всіляких кріплень і деталей фурнітури. Кріплення повинно бути якісним, неприпустимо, щоб стулки шаф скрипіли і бовталися. Перевірте, чи розташовані вони на одному рівні, і чи необхідні зусилля для того, щоб щільно закривати стулки. Переконайтеся, чи збігаються деталі фурнітури з кольоровим оформленням кухонного гарнітура, чи володіють вони високою якістю. Огляньте кріплення ретельно, цей захід дозволить вам уникнути в майбутньому багатьох проблем.
5
Цельноклееная конструкція з ДСП вважається кращим варіантом корпусу кухонного гарнітура. Перевага такої основи в тому, що у неї немає зовнішніх стяжок, і вона не розхитується. На фабриці всі необхідні шухлядки і шафки інтегрують в корпус, що є гарантією високої якості збірки.
6
Штучний камінь - кращий матеріал для стільниці, так як він відрізняється високою стійкістю до різних типів впливу. Вибираючи матеріал для стільниці, керуйтеся саме цим фактором.
7
Щоб господиня під час приготування їжі могла змінювати положення хребта, бажано, щоб висота робочих поверхонь була різною.