Як відновити компоненти Windows.

Якщо в результаті якихось дій були пошкоджені системні та командні файли, робота комп'ютера під управлінням OS Windows утруднюється або стає неможливою. Є кілька способів відновити компоненти Windows.
Інструкція
1
Якщо на вашому комп'ютері включена функція «Відновлення системи», в меню «Пуск» вибирайте послідовно опції «Програми», «Стандартні», «Службові» і «Відновлення системи». Відзначте точку відновлення, найбільш близьку до дати, коли в системі були зроблені фатальні зміни.
2
Вставте в дисковод інсталяційний диск Windows. Для виклику рядки запуску програми використовуйте поєднання Win + R. Введіть команду sfc/scannow, яка перевіряє і відновлює цілісність системних файлів.
3
Якщо не вдається завантажити систему, спробуйте відновити компоненти в безпечному режимі. Для цього після початкового опитування заліза натисніть F8. В меню варіантів завантаження за допомогою клавіш управління відзначте «Завантаження останньої вдалої конфігурації». Виберіть більш ранню за датою точку відновлення.
4
Якщо це не допомогло, знову перезавантажте комп'ютер і в меню варіантів завантаження виберіть перший пункт - «Безпечний режим». У відповідь на питання системи про продовження роботи відповідайте «Так». Викликайте рядок запуску програми і повторіть дії з відновлення працездатності системи.
5
Встановіть в BIOS завантаження з CD/DVD-ROM. Для цього перезавантажте комп'ютером і дочекайтеся появи на екрані рядка-запрошення "Press Delete to setup". Замість Delete розробник BIOS може призначити іншу клавішу, зазвичай F2, F9 або F10.
6
У налаштуваннях знайдіть пункт визначення послідовності завантаження. У деяких версіях BIOS він називається Master Boot Record. У ньому перераховані завантажувальні пристрої, встановлені на комп'ютері: FDD, CD/DVD-ROM, HDD, USB. За допомогою клавіш управління призначте CD/DVD-ROM першим пристроєм.
7
Натисніть F10 для збереження змін і дайте відповідь "Y" на питання системи. Вставте в оптичний привід інсталяційний диск Windows і перезавантажте комп'ютер. Вкажіть компакт-диск в якості завантажувального пристрою при питанні системи.
8
Коли з'явиться вітання майстра установки, натисніть R для запуску консолі відновлення. Зайдіть в систему під обліковим записом адміністратора. Введіть пароль, якщо він був встановлений. Наберіть в командному рядку chkdsk/r для пошуку і відновлення пошкоджених файлів.
9
Для виведення повного списку команд введіть help в командний рядок. Щоб отримати детальну інформацію про певну програму, наберіть help імя_команди.