Як побудувати хатинку.

Всі дівчатка мріють про будиночок для Барбі, хтось - про хатинку для Снігуроньки або про іграшковому котеджі для улюблених пупсів. Іноді добрий папа може купити таку іграшку, але у нього не завжди є на це гроші. Рідше старший брат може вирізати будиночок з фанери, але брат є не у всіх. Тому залишається перестати сподіватися на чиюсь допомогу і зробити будиночок, хатинку або котедж самостійно.
Інструкція
1
Для того щоб зробити хатинку або будиночок, необхідно визначитися з його розмірами. Наприклад, нам досить невеликий хатинки для маленької Снігуроньки. Для цього необхідно взяти стандартний аркуш паперу, розташувати його горизонтально і зробити в ньому проріз у формі літери «Н». Бічні розрізи повинні бути шістнадцять сантиметрів, а розріз по центру двадцять сантиметрів. Загинаємо в одну сторону краю і, таким чином, отримуємо дві стіни нашої хатинки. Потім вирізаємо з паперу бічні стіни. Їх ширина буде шістнадцять сантиметрів, а так як бічні стіни мають форму олівця і загострюються, то висота по центру буде чотирнадцять сантиметрів. Висота по краях буде дорівнювати висоті вже готових стін, тобто восьми сантиметрам. І, звичайно ж, не забуваємо робити припуски з боків, щоб можна було приклеїти наші стіни і дах.
2
Далі, робимо дах для хатинки: вирізаємо прямокутник диною двадцять два сантиметри і шириною двадцять сантиметрів і згинаємо його посередині. Наклеюємо дах на припуски з одного боку хатинки, і таки чином отримаємо відкривається дах. На дах можна поставити трубу. Її можна зробити квадратної або круглої, так само залишивши припуски з одного краю, щоб приклеїти її до даху.
3
І ось хатинка у нас майже готова. Пол для хатинки зробимо, наклеївши наші стіни на такий же стандартний аркуш паперу. Залишиться прорізати вікна та двері, наклеїти з внутрішньої сторони штори з кольорового паперу, розставити меблі. Хатинку можна розфарбувати в той колір, для якого персонажа вона зроблена.