Як зробити карткову гру.

Карткові ігри - це популярний спосіб проведення часу в компанії. Колода карт не займає багато місця, і її легко можна взяти з собою в похід або поїздку. Якщо ви вже сотні вечорів провели, схилившись над колодою, і існуючі гри вам набридли, ви завжди можете придумати свою.
Інструкція
1
Ви можете модифікувати вже існуючу гру , трохи змінивши її правила. Якщо ви любите грати в карти, вам напевно відомі такі ігри, як «Дурень» і одна з його версій - «Підкидний дурень». При бажанні ви можете створити свою версію «Дурня», ввівши в ужиток правило, що в грі не використовуються козирі, або карта червоної масті б'є аналогічну карту чорної масті, а підкидати можна доти, поки у гравця, під якого ходять, не закінчаться на руках карти. Змініть кількість карт, яку може набрати гравець: пускай їх буде не шість, а вісім чи десять.
2
Ви можете створити гру з нуля, скориставшись звичайною колодою карт або намалювавши свою. Малюнок на картах може бути будь-який: від кумедних карикатур на ваших друзів (якщо у вашій компанії є художник) до репродукцій картин відомих майстрів епохи Відродження. Заламініруйте карти, щоб вони не пошарпався в процесі гри.
3
Щоб створити нову карткову гру, можна з'єднати дві існуючі. Спробуйте об'єднати гри «Дурень» і «Уно». Приміром, якщо у гравця залишилося на руках дві карти, а він не встиг сказати кодове слово (яке можна також придумати самостійно), то він набирає певну кількість карт з відбою і продовжує гру.
4
Ви можете придумати вашій грі будь-які правила, які вам прийдуть в голову. Важливо лише, щоб гра не була нескінченною, в ній були перемогли і переможені, інакше вона просто втратить свій сенс. В карткову гру можна ввести гральні кістки (які, наприклад, будуть визначати, скільки карт можна підкинути гравцеві) і фішки. Також не варто вигадувати занадто складні правила для карткової гри. Новинкою цікавитимуться протягом декількох днів, а потім забудуть її. Зверніть увагу на такі ігри, як «Пень», «роззяви», «П'яниця». Їх правила прості і зрозумілі, а популярність не падає протягом десятиліть.