Як зробити прозорим фон логотипу.

На відміну від більшості типів зображень особливість використання логотипів в тому, що їх найчастіше доводиться застосовувати як один з елементів оформлення гіпертекстових або паперових документів. Логотип в документах - елемент несамостійний, його доводиться вбудовувати в існуючий дизайн, тому бажано мати його зображення на прозорому тлі . Такі картинки зручно створювати в графічному редакторі Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Якщо логотип ще тільки належить намалювати, почніть роботу з створення прозорого фонового шару. Для цього, запустивши Photoshop, створіть новий документ - натисніть клавіші Ctrl + N або виберіть в розділі меню з назвою «Файл» пункт «Створити». У вікні властивостей нового документа задайте ширину і висоту, що відповідають розмірам логотипу. У випадаючому списку «Вміст фону» виберіть значення «Прозорий» та натисніть кнопку OK.
2
Залиште порожнім прозорий фоновий шар, а для початку роботи над елементами логотипу створіть новий шар. Найпростіше це зробити копіюванням єдиного поки Лейере - натисніть клавіші Ctrl + J. Можна, звичайно, зробити це за всіма правилами - викликати на екран діалог створення нового шару, задати йому персональне ім'я, кольорове маркування в загальному списку, встановити параметри прозорості. Такий діалог викликається натисканням комбінації «гарячих клавіш» Shift + Ctrl + N або вибором пункту «Шар» в підрозділі «Новий» розділу «Шари» меню редактора.
3
Сам процес створення логотипу не розглядається в цій статті, а коли він буде завершений, збережіть результат в файл одного з графічних форматів, який підтримує прозорість. Для цього можна використовувати два варіанти діалогів збереження. Один з них викликається поєднанням клавіш Shift + Ctrl + S або вибором пункту «Зберегти як» у розділі «Файл» меню Photoshop. У цьому діалозі вам потрібно вибрати формат CompuServe Gif або Png в випадаючому списку «Тип файлів». Крім розширення задайте назву і місце збереження файлу логотипу, а потім натисніть кнопку «Зберегти».
4
Інший варіант діалогу збереження дозволяє підібрати оптимальне відношення якості до розміру файлу. Відкрийте його з використанням комбінації клавіш Shift + Ctrl + Alt + S або вибором рядка «Зберегти для Web і пристроїв» у розділі «Файл» меню редактора. Тут встановити формат Gif, Png-8 або Png-16 слід в випадаючому списку, вміщеному у верхній правий кут форми. Після цього підберіть потрібні параметри якості та натисніть кнопку «Зберегти».
5
Якщо зробити прозорим потрібно фон вже існуючого логотипу, то після другого кроку завантажте в другій шар його зображення. Для цього розкрийте в меню розділ «Файл» і виберіть команду «Помістити». У діалозі знайдіть і виділіть файл логотипу, а потім натисніть кнопку "Помістити".
6
Включіть інструмент «Чарівна паличка», клікнувши відповідну піктограму на панелі інструментів або натиснувши клавішу W. Наводите покажчик на кожен фрагмент фону логотипу, клікайте його правою кнопкою миші і видаляйте натисканням клавіші Delete. Коли з цією процедурою буде покінчено, збережіть результат одним із способів, описаних в третьому і четвертому кроках.