Як зрозуміти папугу. Як годувати папугу з руки якщо він.

Хоч хвилястий папужка і вважається мовцем, він тільки наслідує людської мови. Іноді його фрази вимовляються в підходящий момент, і створюється ілюзія розмови з людиною. Але це тільки збіг. А свої емоції та бажання птах намагається донести до господаря різними жестами і звуками. Ознайомившись з ними, можна буде зрозуміти розмова папугу .
Інструкція
1
Видаючи різкий крик «ча-ча-ча», одночасно активно пересуваючись по клітці, папуга повідомляє всьому світу, яке в нього чудовий настрій і хочеться трохи побешкетувати.
2
Схожим уривчастим звуком «чак-чак», який птах видає з прикритим дзьобом, вона стверджує якийсь факт, всім своїм видом надаючи важливість моменту.
3
Ранкове вітання дружелюбного папугу може початися зі звуку «чак-чвяк», супроводжуваного стуком дзьоба в простягнуту руку.
4
Іноді звук «чак» вимовляється з присвистом, цим папуга говорить, що настрій у нього могло бути і краще, якби господар доклав для цього якісь зусилля.
5
До основних звуків, які видає папуга, відноситься «пік». Від мелодійності і гучності цього звуку залежить те, що папуга хоче донести до господаря. Зазвичай це пов'язано з якоюсь проханням птиці, а якщо її продовжують ігнорувати, то звук стає голосніше і різкіше.
6
Коли беруть папугу в руки, він може проявити своє невдоволення верескливим криком «квя», так він вимагає негайно його відпустити.
7
Велику частину часу у хвилястих папужок прекрасний настрій, який вони супроводжують співом - самим різним поєднанням звуків «чак» і «пиу». Коли втомлена птиця збирається подрімати, вона себе заколисує тихою ворк треллю «кве-е-е-е, кве-е-е».