Як намалювати шарпея.

У малюнку шарпея необхідно відобразити особливості будови тіла цієї собаки і численні складки на всій поверхні тулуба і голови, адже саме ці риси відрізняють його від інших порід собак.
Інструкція
1
Почніть малюнок шарпея з тіла собаки. Складки на шкірі ви намалюєте пізніше, коли основні риси будови тіла будуть відображені в малюнку. Зобразіть міцне мускулисте тіло з широкою грудною кліткою.
2
Намалюйте голову собаки. Вона повинна бути непропорційно великою порівняно з тілом, у цуценят розмір голови лише в два рази менше тулуба, у дорослих особин в три-чотири. Майте на увазі, що морда шарпея не звужують до носа, на відміну від морд собак інших порід, наприклад, гончих або такс.
3
Зобразіть лапи собаки. Задні кінцівки значно міцніше передніх. Їх довжина становить приблизно дві третини довжини тулуба.
4
Намалюйте хвіст. Він не дуже довгий, у породистих собак він закручується в колечко. Однією з особливостей собак цієї породи є те, що підстава хвоста розташоване дуже високо, практично на спині. Крім того, він звужується до кінця.
5
Почніть промальовування морди. Зобразіть зморшки на щоках, лобі і під очима. Виведіть м'ясисті «брилі» плавними лініями. Намалюйте широкий ніс, на ньому розташуйте великі ніздрі. Куточки очей шарпея поведіть вниз, самі очі трохи розкосі.
6
Намалюйте товсті опущені вниз вуха. Вони мають трикутну форму, розмір їх не дуже великий, у дорослого собаки вони співрозмірні носі, зазвичай вуха притиснуті до черепа.
7
Додайте складок на всьому тілі шарпея. Майте на увазі, що у цуценят їх надзвичайно багато, у дорослих особин основна їх кількість зосереджена на морді, шиї, спині.
8
Почніть розфарбовування малюнка. Для цього використовуйте декілька відтінків коричневого - такий окрас є найпоширенішим для даної породи, але зустрічаються шарпей чорного, сріблясто-сірого і майже червоного кольорів. Іноді у цих собак на спині позначена темна смуга. Щоб складки на шкірі виглядали натурально, прорисуйте тіні під ними, місце залома на шкірі виділіть світлішим відтінком.