Як від'єднати трос спідометра.

Тросик - одна з основних деталей механічного спідометра, за допомогою якої він приводиться в дію. Відчуваючи значні навантаження в процесі експлуатації, він з часом зношується і підлягає заміні. Одна з ознак неблагополуччя з тросом - тремтіння стрілки спідометра під час їзди, що вказує на наявність зламу і швидкого виходу його з ладу.
Інструкція
1
Демонтаж троса проводиться в кілька етапів. Спочатку необхідно зняти комбінований прилад, потім від'єднати від нього трос і витягти його з коробки передач, стиснувши при цьому запобіжні затиски. Після закінчення цієї операції слід від'єднати штирьковим з'єднання спідометра.
2
Після цього можете витягнути трос спідометра через передню стінку. Вам залишилося встановити новий замість старого, звернувши при цьому особливу увагу на правильне положення гумового наконечника.
3
Однак у кожної марки автомобіля заміна троса має свої особливості. Ось як, наприклад, можна від'єднати трос на автомобілі Renault19. При проведенні демонтажу троса слід бути обережним, оскільки більшість деталей зроблено з пластику. Приладова панель знімається наступним чином. Спочатку слід від'єднати дріт маси від акумулятора, потім зняти рульове колесо.
4
Після цього, відкрутивши чотири гвинти Т-20, розберіть нижню частину облицювання рульової стійки і зніміть верхню частину облицювання рульової стійки. Потім відкрутите три гвинти Т-20 на нижній облицювання панелі і зніміть її.
5
Відкрутіть верхні і нижні гвинти кріплення і зніміть кріплення колодок замка запалювання, для чого необхідно притиснути кріплення до рульової стійці і одночасно злегка потягнути вперед. Трос спідометра кріпиться за допомогою пластикової фішки на кінці троса. Стисніть пальцями фішку і проверніть її таким чином, щоб звільнилися фіксатори, потягніть за неї і витягніть трос з приладу.
6
Наступна операція - витяг приладової панелі і від'єднання роз'ємів. Вийміть приладову панель з гнізда і, якщо є така необхідність, від'єднайте залишилися роз'єми. Збірку проводите дуже уважно, щоб всі роз'єми і тросик спідометра точно встали на свої місця. Перед тим як завершити складання, обов'язково перевірте напругу на лампах. Правильність заміни несправного троса спідометра перевіряється під час руху. При цьому стрілка спідометра повинна переміщатися по шкалі плавно, без ривків.