Як прибрати пігментні плями. Як прибрати пігментні плями на.

Пігментні плями - поширений косметичний дефект. Звичайно чим старша людина, тим більше схильна пігментації його шкіра. Слід також враховувати, що не завжди плями пропадають, навіть якщо використовувати професійні косметичні процедури, але спробувати впоратися з таким явищем все ж варто.
Інструкція
1
Пігментні плями найкраще прибирати за допомогою комплексного впливу. Для початку постарайтеся захищати свою шкіру від дії сонячних променів - саме ультрафіолет є винуватцем виникнення пігментних плям і приймайте препарат з вітаміном С.
2
Якщо пігментація не надто виражена, спробуйте відбілюючі креми. Але обов'язково проконсультуйтеся попередньо з дерматологом. Деякі речовини, що містяться в засобах з високим ступенем відбілювання, мають ряд протипоказань до застосування. Не можна використовувати такі засоби при вагітності, годуванні, а також при хронічних захворюваннях печінки і нирок.
3
Відбілюючі крему бувають на основі ртуті (такі кошти можна використовувати тільки після тесту на індивідуальну переносимість), на основі перекису водню, лимонної кислоти, пергідролю і саліцилової кислоти. Купуючи засіб, ретельно читайте склад і вибирайте крем, до складу якого входять інгредієнти, що не викликають у вас алергічних реакцій.
4
У косметичних салонах пропонують прибрати пігментні плями за допомогою процедур хімічного пілінгу і фототерапії. Хімічний пілінг полягає у впливі на шкіру фруктової або гліколевої кислоти. Під впливом препарату знімається верхній шар шкіри. Схожа процедура виконується і за допомогою лазера або ультразвуку. Якщо ви вирішили позбутися від пігментних плям з допомогою процедури хімічного, лазерного або ультразвукового пілінгу, то краще провести курс з декількох процедур неглибокої очищення. Така тактика допоможе вам уникнути появи рубців.
5
Процедура фототерапії являє собою вплив на пігментну пляму світлового променя. Під впливом спрямованого імпульсивного інтенсивного світла пляма блідне, стає більш світлим. Процедура фототерапії абсолютно безболісна, ви будете почувати тільки тепло і невелике поколювання шкіри. Зазвичай для повного позбавлення від пігментації потрібно 3-4 процедури.