Як намалювати снігура.

В малюнку Снігура важливо відобразити характерні особливості забарвлення оперення і будови тіла цієї зимової птиці. На відміну від виробів, на яких вони в цілому схожі, снігурі підбирають лапки і втягують шию.
Інструкція
1
Почніть малюнок Снігура із зображення на аркуші паперу допоміжних елементів. Тонкими лініями позначте коло. Це буде тулуб птаха. Розділіть його навпіл вертикальною рисою.
2
Проведіть лінію через центр круга, яка утворює з вертикальною рисою кут приблизно 40 градусів. Ця лінія задасть напрям голови і хвоста птаха.
3
Намалюйте невеликий півколо, це буде голова Снігура. Його центр повинен знаходитися в точці перетину кола і похилої лінії. Снігур не витягує шию, на відміну від інших птахів, оскільки намагається зберегти тепло.
4
Проведіть лінії, відповідні напрямку хвостових пір'їн, вони виходять від нижньої частини кола і розташовуються на допоміжній похилій межі. Довжина цього пір'я приблизно дорівнює діаметру великому колу.
5
Виділіть махові пера крил, вони не дуже довгі, доходять приблизно до середини хвоста.
6
Намалюйте лапки птаха. Вони, як правило, повністю заховані в оперенні нижньої частини тулуба Снігура. У місці перетину кола і допоміжної вертикальної лінії намалюйте невеликі пальці і кігтики.
7
Приступайте до промальовуванні. Пом'якшите обриси птаха, особливо в місці з'єднання голови і тулуба. Виділіть чорну шапочку на маківці, намалюйте круглий очей на її кордоні. Зобразіть дзьоб Снігура, його нижня частина масивніше верхньої.
8
Видаліть допоміжні лінії ластиком.
9
Приступайте до розфарбовування. Використовуйте чорний колір для виділення махових і хвостових пір'їн, маківки Снігура і його дзьоба. Кілька коротких пір'я в середній частині крил виділіть білим.
10
Раскрасьте сірим спинку птаха, а білим кольором пір'я в нижній частині живота. Груди, шию і щоки виділіть червоним. Майте на увазі, що у самок ці області пофарбовані в сіро-бурий колір. Зробіть лапки птаха темно-сірими.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pS8N5tS1jQ0
Початківці художники часто стикаються з проблемами в малюванні, але найбільші складнощі виникають з прорісовиваніе кінцівок тварин, оскільки вони мають інше, незвичне будова і здаються вивернутими в зворотну сторону.
Інструкція
1
Вчитися малювати лапи можна на прикладі собаки, оскільки більшість лап тварин мають схожу структуру. В першу чергу, потрібно запам'ятати, що тварини при ходьбі спираються тільки на пальці, тому важливо відобразити вигин ноги і точно промальовувати всі суглоби.
2
Передні ноги, так само як і задні мають 3 рухливих суглоба, а так же суглоби пальців. Для правильного малювання кінцівок, потрібно вивчити будову всього скелета, наприклад, лопатки тварини, утворюють гострий кут, а кістка плеча настільки коротке, що лікті собаки будуть перебувати поруч з грудною кліткою. Коліна розташовуватимуться на рівні живота, а п'ята буде піднята, до того ж стопа тварин відрізняється більш короткими пальцями.
3
У більшості тварин передні лапи істотно коротше задніх, причому вони розташовуються прямо під грудною кліткою, в той час як задні лапи утворюють кут. Існує просте правило дотримання пропорцій: чим масивніше передня частина тулуба зображуваного тваринного, тим коротше його передні лапи .
4
Вивчаючи малюнки і фотографії тварин, доцільно приділяти увагу розташуванню кінцівок і проводячи осі, визначати природне положення лап тварини, щоб уникнути неприродності. До того ж особливу увагу потрібно приділити заднім лапам і суглобам пальців, оскільки ними тварина відштовхується від землі.Чтоби простіше запам'ятати особливості будови кінцівки тварини, краще вивчати їх у порівнянні з тілом людини, особливо це стосується лапи . І, звичайно, як можна частіше практикуватися, вимальовуючи кожен суглоб, щоб зрозуміти і запам'ятати структуру.