Як видалити всі маршрути.

Сучасні gps-приймачі - незамінні пристрої, якими оснащені автомобілі. Вони володіє безліччю корисних функцій, серед яких можливість управляти маршрутами, тобто змінювати координати маршрутної точки і видаляти маршрути .
Вам знадобиться
  • - gps-приймач;
  • - супровідна інструкція.
Інструкція
1
Щоб видалити маршрути, потрібно насамперед розібратися з функціоналом gps-приймача. З цією метою уважно вивчіть супровідну інструкцію, яка додається до цього пристрою.
2
Для зміни даних маршрутної точки на сторінці головного меню gps клікніть по кнопці «Менеджер маршрутних точок», потім торкніться маршрутної кнопки, яку потрібно відредагувати, після - атрибута, букв, цифр і символів для внесення змін. Слідом за цим торкніться кнопки «Галочка» і змініть інші атрибути. Потім натисніть кнопку «Закрити»: всі зміни вступлять в силу.
3
Для видалення маршруту в головному меню gps-приймача натисніть кнопку «Планувальник маршрутів». Після цього торкніться маршруту, видалити який потрібно, і клацніть по кнопці «Видалити маршрут».
4
Видалити можна не тільки маршрут цілком, але і маршрутну точку: зробити це нескладно. Для цього на головній сторінці меню торкніться «Менеджера маршрутних точок», після цього - маршрутної точки, видалити яку необхідно, і натисніть «Видаліть маршрутну точку». Щоб видалити всі маршрутні точки, виконайте наступну послідовність дій: «Налаштування» - «Скидання» - «Видалити всі маршрутні точки» - «Так».
5
Для переміщення маршрутної точки на головній сторінці меню gps-приймача доторкніться до кнопки «Менеджер маршрутних точок». Слідом за цим клікніть по маршрутної точці, яку потрібно перемістити, і натисніть на кнопку «Перемістити сюди».
Зверніть увагу
Будьте уважні, видаляючи маршрут або маршрутну точку: чи не зітріть випадково не той маршрут!
Корисна порада
Запам'ятайте призначення наступних кнопок: «Вставити» - додає точку в маршрут, «Видалити» - видаляє маршрутну точку, «Змінити» - переміщує маршрутну точку, «Перемістити вниз (вгору)» - змінює порядковий номер маршрутної точки, « Перегляд »- показує точку на карті.