Як прибрати з форми кнопки.

Всі елементи форми , розміщеної на сторінці веб-сайту, формуються браузером відвідувача на основі HTML-коду, одержуваного їм з сервера. Команди коду, які несуть інформацію про тип і зовнішньому вигляді кожного елемента, називаються «тегами». При необхідності внести які-небудь зміни в сторінку треба редагувати саме їх або таблиці з описами стилів, що відносяться до цих тегам.
Інструкція
1
Якщо у вас є можливість використовувати вбудований в систему управління сайтом редактор сторінок, процедура видалення кнопок буде дуже проста. Увійдіть в цей редактор і завантажте в нього потрібну сторінку. Переконайтеся, що використовується візуальний (WYSIWYG) режим редагування, виділіть стала непотрібною кнопку форми і клікніть на панелі управління піктограму видалення. Проробіть таку ж маніпуляцію з усіма кнопками, які потрібно прибрати, і збережіть сторінку з внесеними в неї змінами.
2
Знайдіть у вихідному коді сторінки теги, які формують кнопки форми, і видаліть їх «вручну», якщо можливість редагувати сторінку візуальним редактором відсутній. Кожен HTML-тег починається з відкриває дужки <, за якою слід назва цього тега. Після нього вказуються додаткові параметри («атрибути»), а завершується все закриває дужкою>. Вам потрібно шукати теги, у яких після відкриває дужки вказано назву input, а серед атрибутів є один з цих варіантів: type="submit", type="reset", type="button", type="image". Знайдену запис потрібно видалити, починаючи з відкриває дужки і закінчуючи закриває.
3
Існує ще один спосіб формування кнопки засобами HTML, який вам теж треба передбачити. У цій мові є конструкція з двох тегів (відкриває і закриває), що виводить на сторінку кнопку з написом (її текст поміщається між цими двома тегами). Такий набір для відображення кнопки з написом «Натисни!» Може виглядати, наприклад, так: . Вам потрібно видалити обидва тега і текст - починаючи з
4
Якщо всі «засуджені» до видалення кнопки формуються тільки тегами button, можна не шукати відповідні їм теги. В цьому випадку досить додати в заголовну частину вихідного коду опис стилів, яке заборонить відображення всіх елементів цього типу. Щоб використовувати такий метод, додайте перед тегом цей рядок: * button {display: none;}.
5
Можна в опис стилів додати і заборона відображення кнопок, формованих тегом input, але не у всіх версіях браузерів він працюватиме. Для такого варіанта наведений в попередньому кроці код треба доповнити так:
При роботі з операційною системою Windows більшість користувачів починають з натискання на кнопку «Пуск». У ній збираються всі встановлені програми, а також всі функції, доступні користувачам даного комп'ютера, включаючи і редагування окремих вузлів операційної системи. Однак, з часом їх число значно збільшується, що ускладнює пошук потрібних програм.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з операційною системою Windows, мишка.
Інструкція
1
Активуємо кнопку «Пуск» лівою кнопкою мишки. У лівій половині вікна відображаються останні найбільш часто використовувалися програми та програми. Щоб прибрати кнопки непотрібних, правою кнопкою мишки активуємо їх по черзі і вибираємо функцію «Видалити з цього списку».
2
Активуємо кнопку «Пуск» і вибираємо «Усі програми». У списку, переглядаємо додатки, встановлені на комп'ютері. Щоб прибрати кнопки швидкого запуску, активуємо правою кнопкою миші додаток і вибираємо з меню, що опцію «Видалити». У вікні «Ви дійсно хочете відправити у кошик?» Натискаємо на кнопку «Так».
3
Запускаємо Internet Explorer. Під рядком введення розташовуються різні кнопки , що з'їдають частину екрану. Правою кнопкою мишки на панелі інструментів активуємо виклик меню. Дивимося список встановлених ToolBar. Відключаємо ці функції, щоб прибрати кнопки рекламних сервісів з панелі інструментів.
4
Правою кнопкою мишки на панелі інструментів викликаємо меню і вибираємо «Налаштувати панель команд». Потім вибираємо в підміню «Додавання і видалення команд». У діалоговому меню «Налаштування панелі інструментів» у правій частині розташований список всіх встановлених кнопок. Щоб прибрати непотрібні кнопки з панелі, виділяємо її в списку і натискаємо на кнопку «Видалити».
5
Аналогічні операції проробляємо і з іншими Інтернет браузерами. У закладці «Налаштування» можна вибрати, які кнопки слід видалити з панелі інструментів.
Корисна порада
Щоб уникнути засмічення панелі інструментів в майбутньому, слід при установці нових додатків і доповнень до Internet Explorer прибирати прапорці, що додають ці функції. Вони з'являються в кінці установки програм, перед самим завершенням.