Як виправити помилку ВКонтакте.

Помилки при вході в соціальну мережу « ВКонтакте » є результатом впливу вірусних або шкідливих програм. Усунення таких помилок може бути виконано стандартними засобами ОС Windows без використання додаткових програм.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» і перейдіть в пункт «Усі програми». Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows».
2
Перейдіть в директорію [ім'я_диска]: Windows. Ще раз розгорніть вузол «Стандартні» і викличте контекстне меню програми «Блокнот» кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду «Запустити від імені адміністратора» і розкрийте меню «Відкрити файл» верхньої сервісної панелі вікна програми. Перед в папку з ім'ям etc, розташовану в папці [ім'я_диска]: Windowssystem32drivers і надрукуйте hosts в рядку «Файл» того ж вікна програми «Блокнот».
3
Натисніть кнопку «Відкрити» і видаліть всі рядки після рядка 127.0.0.1 localhost. Переконайтеся в тому, що в документі не залишилося жодної згадки vkontakte.ru або durov.ru і збережіть зроблені зміни. Зверніть увагу на те, що даний файл не повинен мати ніякого розширення і називатися hosts.
4
Якщо всі перераховані вище дії не допомогли, доведеться використовувати більш радикальний метод. Поверніться в головне системне меню «Пуск» і надрукуйте vkontakte.exe в рядку пошуку. Вкажіть пункт «Файли і папки» в полі «Де» і виберіть підпункт «Мій комп'ютер».
5
Видаліть всі знайдені файли і повторіть ту ж операцію з файлами svc.exe. Перезавантажте систему для застосування зроблених змін.
6
Скористайтеся безкоштовним антивірусним додатком CureIt !, доступним для вільного завантаження на офіційному сайті компанії Dr.Web.
7
Оновлення кеш браузера. Для цього ще раз поверніться в головне меню системи і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте cmd в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск інструменту командного рядка, натиснувши кнопку OK.
8
Надрукуйте ipconfig/flushdns в текстовому полі інтерпретатора команд Windows і перезавантажте комп'ютер.