Як записати музику на мобільний телефон. Як записати музику на телефон samsung.

Однією з функцій, якими може володіти мобільний телефон , є відтворення мелодій і треків у форматі mp3. Для запису аудіо на ваш телефон ви можете використовувати один з простих способів.
Інструкція
1
Передайте файли на мобільний через дата-кабель. Синхронізуйте телефон з комп'ютером, використовуючи дата-кабель і диск з драйверами, які ви можете знайти в комплектації. У разі ж якщо вони відсутні, буде потрібно завантажити драйвера і програмне забезпечення на сайті фірми-виробника, а дата-кабель або замовити в мережі або купити в магазині стільникового зв'язку. Встановіть драйвера і програмне забезпечення, після чого підключіть телефон і переконайтеся, що синхронізація пройшла успішно. Після цього відправте музику на стільниковий телефон і безпечно витягніть пристроїв по завершенню відправки.
2
У разі якщо у вашому розпорядженні є такий спосіб передачі даних, як Bluetooth-адаптер, вбудований в апаратну частину комп'ютера або що є окремий пристроєм, ви також можете використовувати його при наявності відповідного інтерфейсу у вашого мобільного телефону. Активуйте його на мобільному, встановивши «видимий» режим, після чого увімкніть його на вашому комп'ютері. Запустіть пошук пристроїв, після чого дислокується ваш стільниковий і відправте на нього потрібний вам файл. Підтвердіть прийом і дочекайтеся закінчення передачі даних
3
Ви також можете використовувати передачу за допомогою інфрачервоного порту, у разі якщо даний пристрій є в наявності як на комп'ютері, так і на телефоні. Активуйте ик-порт на телефоні і розташуйте його в межах досяжності ик-порту, підключеного до комп'ютера, а саме, на відстані не більше десяти сантиметрів. Переконайтеся, що комп'ютер виявив новий пристрій. Після цього відправте файл і прийміть його на телефоні. Чи не віддаляйте пристрої один від одного до завершення передачі.
4
За умови що ваш телефон підтримує карти пам'яті, вийміть карту пам'яті і вставте її в кард-рідер, підключений до комп'ютера. У цьому випадку КП визначиться як знімний жорсткий диск, на який ви зможете скопіювати потрібну вам музику. Після завершення копіювання вийміть картку пам'яті і вставте її назад у телефон.