Як вибрати шубу з чорнобурки. Як вибрати хутро.

Шуби з натурального хутра ніколи не виходять з моди, і є жінки, які мріють мати в своєму гардеробі цей предмет верхнього одягу. З великої різноманітності хутра виділяється хутро чорнобурої лисиці, вироби з якого виглядають дуже ефектно.
Інструкція
1
При покупці шуби з чорнобурки в першу чергу потрібно визначити, що вам не пропонують дешевшу її підробку. Іноді недобросовісні продавці видають вироби з лісопеса або фарбованої степової лисиці за дорогу чорнобурої лисицю. Визначити, чиє хутро перед вами, просто, досить уважно розглянути ворс. Так, кожен волосок чорнобурки пофарбований у три кольори: біля основи він сірий, в середині - білий, а на кінчику - чорний. А хутро лісопеса завжди має двобарвне забарвлення.
2
Зверніть увагу на вагу шуби - вона не повинна бути занадто легкою. Часом скорняки в погоні за економією хутра так сильно розтягують хутро, що товщина шкіри стоншується, і відстань між волосками збільшується. В результаті такої процедури шуба втрачає одне з головних своїх достоїнств - зігрівати свою господиню в морози. Вага шуби залежить від декількох показників: якості вироблення шкурок, довжини хутра та наявності утеплювача. Найбільш теплі шуби, пошиті з шкурок самців, у той час як шкурки самок більш легкі і «холодні».
3
Уважно огляньте хутро сподобалася шуби. Він повинен бути блискучим, гладким, приємним на дотик, з густим підшерстям. Ущипніть волосинку - хутро ні в якому разі не повинен лізти. Спробуйте погладити хутро проти шерсті - при такому русі довгий волосся чорнобурки не повинен заламувати, він повинен швидко придбати первісний вигляд. Зімніть хутро в руці: добре вироблені шкурки м'які і легко згинаються.
4
Зверніть увагу, щоб хутро мав однакову довжину по всій площі шуби. Якісний виріб не повинно мати западини і тим більше лисини. Як правило, хутро чорнобурої лисиці не береться під фарбування, він цінний своєю природною забарвленням. Проведіть кілька разів рукою по хутру - у вас не повинно виникнути відчуття жирності, якісний хутро завжди шовковистий, пружний і приємний на дотик.
5
Якщо є можливість, відверніть підкладку і уважно огляньте кожевую тканину і якість швів. Якщо кожевая тканину гримить або шарудить під рукою, жорстка, груба - це свідчення того, що шуба поганої якості і не прослужить вам довго. На швах не повинно бути ніяких дефектів, і чим їх менше, тим більш міцним буде виріб. Якісна шуба з чорнобурки може прослужити своїй господині вірою і правдою до шести сезонів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dhKDQdhdJ0o