Як відправити картинку одному.

Віртуальна листування надає учасникам і користувачам куди більші можливості, ніж листування на папері. На відміну від простого листа, ви можете вкласти не тільки текстове повідомлення або картинку , а й відеофайл. Прикріпіть графічний файл до послання, щоб проілюструвати свої слова або просто підняти настрій другу.
Інструкція
1
Зайдіть на ресурс (сайт, блог, форум, соціальну мережу), введіть свій логін (нік-нейм або і-мейл) і пароль для авторизації.
2
Відкрийте сторінку друга, якому хочете написати. Праворуч, ліворуч або знизу від фотографії (або аватара) знайдіть кнопку або посилання для відправки особистого повідомлення. На різних ресурсах вона може бути відзначена конвертиком, буквами «ЛС», словами «Приватне повідомлення», «Відправити повідомлення», "Send mmessage", "Write message" або подібним чином.
3
У верхньому полі введіть назву теми переписки. Трохи нижче текст свого повідомлення (якщо потрібно).
4
Прокрутіть сторінку створення повідомлення і наведіть курсор на кнопку або посилання «Прикріпити» (або "Attach"). Клацніть.
5
Виберіть графічний файл зі свого комп'ютера, із завантажених раніше фотоальбомів або зі сторонніх ресурсів (ввівши посилання). Перевірте, чи підходить картинка за обсягом, розміром і форматом.
6
Увімкніть предпросмотр для перевірки повідомлення або відправку для підтвердження особистого повідомлення.