Як зробити обігрівач 12 вольт.

12-вольта обігрівач , будучи автономним, допоможе вам не замерзнути в разі відключення електроенергії. Для опалення всього приміщення його потужності не вистачить, але принаймні руки зігріти вийде.
Інструкція
1
В якості корпусу для обігрівача використовуйте металеву банку з-під кави. Вона повинна мати діаметр близько 10 см і висоту близько 20 см. Картонна банку, наприклад, з-під чіпсів, не підійде, як і посудину з пластмаси або будь-якого іншого матеріалу. Просвердлите в корпусі кілька десятків отворів діаметром близько трьох міліметрів.
2
В дні банки просвердлите отвір під кронштейн, в якості якого може використовуватися П-подібна деталь від металевого дитячого конструктора. Закріпіть кронштейн, а на його протилежному кінці розмістіть байонетний патрон для автомобільної лампи від стоп-сигналу. Він повинен розташовуватися точно посередині, щоб лампа не стосувалася стінок банки.
3
В боковій стінці просвердлите отвір збільшеного діаметру. У нього вставте втулку з ізолюючого матеріалу, через яку просмикніть двухпроводной шнур перерізом не менше 1 кв. мм. Підключіть його до патрона. У патрон вверніть 12-вольтів лампу потужністю в 25 Вт
4
Закрийте кришку банки. В розрив шнура включіть 2-амперний запобіжник. Заздалегідь зарядите в провітрюваному приміщенні звичайний автомобільний акумулятор, використовуючи стандартний зарядний пристрій. Якщо він довго не використовується, періодично заряджайте його. Як тільки в холодний період відключать електропостачання, підключіть до акумулятора саморобний обігрівач. Він розігріється приблизно за десять хвилин. Не тримайте на ньому руки занадто довго, щоб не обпектися (згадайте, як гріються про радіатор опалення: тримають руку, поки вона терпить нагрів, потім прибирають, а через деякий час підносять знову). Не тримайте включений обігрівач поруч з легкозаймистими предметами, не користуйтеся їм в атмосфері горючих газів і суспензій.
5
Напруга акумулятора періодично контролюйте вольтметром. Якщо воно впаде нижче 10 В, негайно вимкніть обігрівач, інакше батарея може необоротно вийти з ладу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dOiX83vYnMo
Зима - це така пора року, коли погода підрозділяється на дві категорії. Перша категорія - це коли холодно, а друга категорія - це коли дуже холодно. Опалення приміщення взимку грає не маловажну роль і для створення гарної погоди в приміщенні існують різні способи. Один з цих способів, називається «електричний обігрівач ».
Вам знадобиться
  • Паперово-шаруватий пластик, графіт, епоксидний клей, регулятор напруги, спіраль від плитки, цегла.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперово-шаруватого пластику. Виріжте з нього два однакових квадрата, площею в один квадратний метр.
2
Далі, візьміть шматок графіту і подрібніть його в порошок. Потім, змішайте графітовий порошок з епоксидним клеєм, суміш повинна бути густою, і намажте цією сумішшю один лист. Точніше не просто намажте, а нанесіть на ньому малюнок змієподібній форми. До кінців змійовика приклейте мідні висновки для кріплення проводів.
3
Після того, як суміш графіту з епоксидним клеєм висохне, накладіть другий лист. Графітовий провідник повинен бути між листами, листи повинні бути надійно прикріплені один до одного.
4
До мідним висновками приєднаєте дроти і підключіть їх до мережі, через регулятор напруги. Суміш епоксидної смоли з графітом буде провідником електричного струму із значним опором. Регулятором можна буде міняти струм у провіднику, а значить і температуру нагрівання.
5
Ще є більш простий, але більш пожежонебезпечний електронагрівач. Візьміть спіраль від будь-якого нагрівального елементу, припустимо від електричної плитки і намотайте її на звичайний цегла. Ця цегла поставте в яку або ємність (бажано не металеву) заповнену піском. Потім підключіть до спіралі дроту і включіть їх у мережу, бажано через регулятор напруги.
Зверніть увагу
Не залишайте без нагляду включений обігрівач.
Корисна порада
Як джерело графіту можна використовувати «вставки» з тролейбусних черевиків, їх можна знайти на кінцевих зупинках тролейбусів, водії їх часто міняють.