Як приймати краплі Морозова. Краплі морозова склад.

Про заспокійливих властивостях пустирника і валеріани чув багато хто, проте не всі знають про те, що існує відмінний засіб для лікування безсоння і неврозу, до складу якого входять настойки даних трав. Краплі Морозова можна приготувати самостійно або замовити в рецептурно-виробничому відділі аптеки. У будь-якому випадку ефективність лікування залежить від точності дотримання дозування.
Інструкція
1
Краплі Морозова призначаються не тільки при неврозах і безсонні, а й при серцево-судинних захворюваннях і вегето-судинної дистонії. Ефективність в цьому випадку обумовлена наявністю в складі настоянки глоду і корвалолу.
2
Якщо в довколишній аптеці відсутній рецептурно-виробничий відділ або з якихось причин там не готують краплі Морозова, зробіть ліки самостійно. Налийте в пухирець з темного скла по 2 частини настоянок собачої кропиви і валеріани, 1 частина настойки плодів глоду і кілька крапель корвалолу. Перед вживанням збовтайте вийшла суміш. Відмінність даного засобу від аптечних крапель Морозова полягає лише у відсутності в складі димедролу, але його кількість в оригінальному препараті настільки мало, що на ефективність воно впливає зовсім незначно.
3
Для лікування підвищеної нервової збудливості приймайте краплі Морозова тричі на день. Розмішайте 10-20 крапель препарату в 50 мл води і випийте залпом. При підвищенні артеріального тиску допоможуть 30 крапель даного засобу. Справитися з безсонням можна, прийнявши 40 крапель ліки.
4
За деякими даними препарат викликає звикання, тому продовжуйте лікування не довше 1,5-2-х тижнів. При необхідності повторіть курс, але не раніше ніж через 1,5 місяця.
5
Величезне значення має не тільки дозування препарату, але і його правильне зберігання. 10 днів з моменту приготування - це максимальний термін, після закінчення якого приймати ліки не рекомендується. Якщо терапія призначена на більш тривалий час, слід приготувати нові краплі. Зберігати їх рекомендується при температурі не вище 10-15 ° С, тобто в холодильнику.
Зверніть увагу
Краплі Морозова протипоказані дітям і гіпотонікам.
Корисна порада
Якщо виникли складнощі з приготуванням крапель Морозова, можна придбати в аптеці препарат «Валемідін». Він має схожий склад і ідентичні властивості.