Як зварити яйця в пароварці.

Електрична пароварка - універсальний кухонний помічник. У ній можна швидко і смачно приготувати здоровий обід, вечеря і навіть сніданок. Наприклад, зварити яйця - в мішечок, круто або некруто.
Інструкція
1
Приготуйтеся до того, що з першого разу ідеально зварене яйце може не вийти. Час приготування залежить від величини яйця, кількості води, налитої в прилад, моделі пароварки. Однак випробувавши прилад два-три рази, ви підберете оптимальний для себе режим. Плюси приготування яєць на пару очевидні - після варіння вони легко чистяться, їх шкаралупа не тріскається, а навколо жовтка не утворюється синювата плівка.
2
Огляньте свою пароварку. Деякі моделі мають чаші зі спеціальними заглибленнями для яєць. Якщо ви виявили подібні у вашого приладу, прочитайте інструкцію - в ній буде зазначено термін варіння, оптимальний для конкретної моделі. Наливаючи воду в прилад, також дотримуйтесь інструкції.
3
Зустрічаються пароварки без заглиблень. У них теж можна готувати яйця. Покладіть їх прямо в чашу. Не пишіть в ємність для води, розташовану в нижній частині приладу.
4
Вимийте яйця, видаливши забруднення, протріть їх рушником і помістіть в чашу або спеціальні поглиблення. Якщо ви хочете зварити яйце круто, поставте таймер на 15 хвилин. Щоб отримати яйце в мішечок, варіть його 10-12 хвилин, а всмятку воно приготується за 7 хвилин. Стільки ж варяться і перепелині яйця круто. Дуже дрібні яйця приготуються швидше, особливо великі будуть варитися трохи довше.
5
Ваш малюк любить яйця некруто, а ви віддаєте перевагу зварені круто? Поставте таймер на 7 хвилин, за його сигналом дістаньте яйце, яке готувалося некруто, а решта залиште доварювати, виставивши ще 5-7 хвилин додатково. Одночасно з яйцями можна приготувати і інші страви для сніданку - наприклад, омлет або нарізані овочі. Завантажте їх на другий поверх пароварки.
6
Яйця, що готуються некруто, відразу ж після приготування вийміть з чаші, щоб вони не перетравилися. Ті, що зварені круто, можна залишити остигати прямо в пароварці, не перекладаючи в холодну воду. У приготованих на пару яєць шкаралупа відділяється легко, не прилипаючи до зварити білку.
Корисна порада
Якщо ви плануєте щодня готувати салати або інші холодні страви з яйцями, зваріть кілька штук заздалегідь. Ви заощадите електроенергію і не будете чекати, поки свіжоприготовані яйця охолонуть.
Здавалося б, немає нічого простішого, ніж зварити яйце. Кладеш його в каструлю, заливаєш водою, кип'ятиш якийсь час. Потім міняєш гарячу воду на холодну. Яйце остигає і його можна їсти. Однак навіть настільки немудрий процес має свої особливості.

Що потрібно передбачити, щоб зварити яйця?

Куряче яйце - джерело корисних речовин і мікроелементів. Але щоб насититися всім цим, важливо використовувати свіжий продукт. В іншому випадку можна опинитися в досить жалюгідному, хворобливому стані. Переконатися в свіжості яйця нескладно. Досить опустити його в будь-яку ємність з водою. Якісний продукт, термін придатності якого не минув, або опуститься на дно, або буде переміщатися у воді у вертикальному напрямку.

Що потрібно дотримуватися при варінні яйця?

Щоб правильно варити яйця, потрібно дотримуватися таких правил:

  1. Чи не опускати тільки що витягнуті з холодильника яйця в гарячу воду, інакше від різкого перепаду температури їх шкаралупа трісне.
  2. Варити яйця по будь-якому рецептом потрібно в невеликій ємності, не допускаючи їхнього зіткнення один з одним і додаючи воду при її википанні.
  3. У процесі приготування бажано уникати використання сильного полум'я, але додавати у воду сіль.

Подібні заходи дозволять зберегти цілісність і презентабельність зовнішнього вигляду продукту .

Скільки потрібно варити яйця?

Яйця всмятку варять всього 2-3 хвилини, в «мішечок» - в два рази довше, круто - не більше 10 хвилин. Якщо продукт перетравиться, то всі його компоненти виявляться непривабливими. Зокрема, білок стане майже гумовим, а жовток покриється сірим нальотом. Фахівці-дієтологи вважають, що найбільш краще людським організмом засвоюється яйце, приготовлене всмятку. Недарма ж воно входить в раціон тих, хто страждає шлунково-кишковими захворюваннями.