Як створити новий логін-пароль.

Логін і пароль - необхідні параметри для входу на сайт, в соціальну мережу, електронну пошту. Вони потрібні для того, щоб виключити доступ шахраїв до вашого профілю.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
При реєстрації на сайті, а також під час створення електронного ящика від користувача потрібно ввести логін - унікальне ім'я, за допомогою якого користувач входить у свій аккаунт або пошту. Придумати його не так вже й складно, тим більше що кожен поштовий ресурс пропонує кілька варіантів назви облікового запису користувача, які представлені у вигляді невеликого списку. Як правило, різновиди такого логіна засновані на введених раніше даних - імені, прізвища, дати народження.
2
При створенні власного «імені» ви можете скористатися одним з наявних варіантів або вказати свій. При цьому ви можете варіювати з власним ім'ям, прізвищем, датою, додавати цифри, букви і спеціальні знаки. Намагайтеся створювати зручний для вас логін, щоб у разі втрати його було можливо відновити. Наприклад, користувачеві з ім'ям Іванова Ірина Сергіївна підійде логін виду ivaris2012@mail.ru. В обліковий запис також можна включати частини імен родичів, клички домашніх вихованців, будь-які інші слова і символи.
3
Що стосується пароля, то він, на відміну від логіна, повинен бути набагато складніше і хитромудрим. Для його написання використовуйте цифро-буквене значення з додаванням спеціальних символів. Чергуйте знаки шифру в будь-якому порядку.
4
Але ні в якому випадку в якості пароля не використовуйте частину вашого логіна. Також не варто включати в нього свої паспортні дані, дату народження, місце проживання. Пам'ятайте: чим надійніше пароль, чим більше в ньому знаків, тим вище захист ваших даних. Але головне - самі не забудьте свій пароль. Тому для свого ж зручності збережіть його в текстовому документі або в спеціальному блокноті.
5
Щоб виключити ймовірність доступу сторонніх до ваших даних в соціальних мережах, до електронної пошти, ігор, ніколи нікому не повідомляйте логін і пароль. Для надійності раз на місяць міняйте їх.