Як відправити запит на авторизацію. агент створити світ.

Авторизація в сервісі ICQ необхідна для встановлення обмежень небажаним контактам можливостей перегляду статусу, відправлення повідомлень, а також виконання будь-яких інших дій. Будь-який з потрібних вам контактів можна авторизувати і додати у відповідний список.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма ICQ;
  • - додаток «Mail.ru Агент»
Інструкція
1
Візьміть до уваги той факт, що алгоритм дій по авторизації залежить від використовуваного ICQ-клієнта. Якщо ви користуєтеся в ICQ додатком QIP, в головному вікні програми (зі списком контактів) клікніть кнопку "Налаштування". Відкрийте розділ «Анти-спам» в новому діалоговому вікні (в будь-якій версії програми він знаходиться в меню зліва).
2
У розділі «Для тих, хто не перебуває в моєму списку контактів» зніміть прапорець поруч із записом «Не приймати повідомлення про авторизацію». В пункті "Опції" встановіть дозволити повідомлення від тих користувачів, які відсутні у списку контактів. Потім закрийте вікно, зберігши зроблені зміни.
3
Зверніться до користувача, якого ви хочете додати в ваш контакт-лист, з проханням відправити вам відповідний запит на авторизацію. Щоб здійснити дану дію, йому потрібно клікнути в своєму списку по вашого профілю, а потім вибрати в контекстному меню «Запит авторизації». Після цих дій ви отримаєте повідомлення по ICQ, з проханням підтвердити ваш намір авторизувати контакт.
4
Для того щоб виконати аналогічну процедуру в додатках "Mail.ru Агент" і ICQ, настройки клієнта виконувати не потрібно, достатньо попросити користувача, що не знаходиться в списку ваших контактів, відправити вам запит на авторизацію. Дана дія здійснюється так само, як в програмі QIP.
5
Іноді після процедури підтвердження авторизації новий контакт з'являється в списку, але його статус відображається некоректним чином, що ускладнює спілкування. В подібних випадках ви зі свого боку можете відправити запит на авторизацію або ж попросити користувача послати вам повторну заявку, це зазвичай допомагає вирішити проблему. Також, можна спробувати перезавантажити додаток, тобто застосувати ще один спосіб коректного завершення процесу авторизації.