Як завантажувати мелодії.

Уявімо ситуацію - йдемо по вулиці, і раптом чуємо красиву мелодію. Природно, відразу ж намагаємося дізнатися, що це за чудова музика. Докладаючи неймовірних зусиль, нам все таки вдається з'ясувати, чиє це твір. Залишилася справа за малим - знайти її і насолоджуватися звучанням.
Інструкція
1
З урахуванням розвитку сучасних технологій, вподобану мелодію можна дістати практично де завгодно. Є Інтернет - шукайте там, немає Інтернету - є друзі, у яких в телефоні може бути закачана ця пісня, немає таких шанувальників даного твору серед друзів - музичні магазини вам на допомогу. Загалом, способів і засобів превелика безліч. Але про все по порядку.
2
Інтернет. На даний момент це чудо американських військових міцно увійшло в життя кожної людини. І саме в цій горезвісній мережі можна знайти практично будь-яку інформацію.
3
Для того, щоб завантажити мелодію з Інтернету, достатньо вбити її назву і виконавця (або автора - в залежності від твору) в рядок пошуку, додати фразу «скачати mp3», і пошукач відразу ж видасть сотні тисяч посилань, де згадується дана композиція або її виконавець. Зазвичай найвдаліші варіанти знаходяться серед перших десяти посилань. Довше все просто. Проходимо по посиланню, знаходимо кнопку «скачати» або «download», вказуємо місце збереження нового файлу, і запускаємо завантаження. Все досить просто.
4
Якщо ж мелодія знаходиться на якому-небудь старому компакт-диску, який був випущений задовго до того, як людство вперше почуло слово «mp3», то тут справи виглядатимуть не на багато складніше. Для початку вставляємо диск в читаючий пристрій. Потім активуємо програму Windows Media Player. В шапці програми знаходимо вкладку «бібліотека». Заходимо туди. Вибираємо вподобану композицію, відзначаємо її, і запускаємо копіювання. Відразу ж хочу звернути увагу на те, що скачати подібний файл методом простого «перетягування» у вас не вийде. Тому не варто втрачати час і нерви на подібні експерименти.