Як відбілити фон в фотошопі. Як зробити білий фон для документів в фотошопі.

Одним із завдань, що виникають при обробці результатів предметної фотозйомки, яка проводилася при недостатньому або неправильно виставленому освітленні, є відбілювання фону знімків. Перетворити сіруваті області таких фотографій в білі можна за допомогою опції Replace Color.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Відкрийте призначений для обробки знімок в графічному редакторі і створіть за допомогою опції Duplicate Layer меню Layer копію зображення на новому шарі. У процесі роботи вам можуть знадобитися фрагменти початкової фотографії, тому є сенс зберегти її в документі.
2
Якщо фон картинки виглядає майже білим, але ви не впевнені в правильності відображення квітів на моніторі, можете перевірити колірної складу фону. Для цього опцією Info меню Window включите палітру інформації і проведіть покажчиком курсору по зображенню. У тих областях, де величина колірної складової будь-якого з каналів буде відрізнятися від 255, фон не є чисто білим.
3
Якщо областей з таким відтінком фону не надто багато, їх можна зафарбувати інструментом Brush, вибравши в якості основного кольору білий. Для цього клікніть за зразком основного кольору і вкажіть у полі для введення значення ffffff.
4
Якщо фон знімка потребує більш грунтовної корекції, відкрийте вікно налаштувань заміни кольору опцією Replace Color групи Adjustments меню Image. Покажчик курсору при наведенні на знімок придбає вид піпетки. Клікнувши цим інструментом за фрагментом картинки, вкажіть колір, який потрібно змінити.
5
Як правило, фон зображень, які потребують освітленні, містить ділянки різної яскравості. Виберіть у якості зразка кольору для заміни найбільш темну область фону, але не використовуйте в цій якості тінь, яку відкидає предмет на фотографії. Налаштуйте параметр Fuzziness таким чином, щоб весь фон у вікні превью виявився світлим. Об'єкт, що знаходиться в кадрі повинен залишитися темним.
6
Клацніть по зразком кольору в поле Result і виберіть у палітрі чисто білий колір. Якщо результат освітлення фону, який можна побачити у вікні відкритого документа, вас не влаштовує, пересуньте вправо регулятор Lightness.
7
Сильне освітлення фону може торкнутися предмет, що знаходиться на знімку. Найчастіше в такій ситуації страждають його краю. Щоб повернути об'єкту зйомки первісний вигляд, створіть маску на зміненому шарі за допомогою опції Reveal All групи Layer Mask меню Layer. Зафарбуйте маску чорним кольором в тих областях, де предмет повинен виглядати як на початкової фотографії. Для зручності роботи збільште масштаб зображення.
8
Збережіть відредаговану картинку опцією Save for Web або Save As меню File.