Як залучити читачів газети.

Фінансове становище будь газети , друкується вона на папері або є електронним засобом масової інформації, безпосередньо залежить від кількості її читачів. Тому збільшення цього показника - головна мета роботи всієї редакції. І тут не буває дрібниць; важливо все: зміст газети, формулювання заголовків, дизайн та розміщення матеріалів.
Інструкція
1
Зміст газети не повинно обмежуватися тільки викладом новин. Виберіть цільову групу, яка буде вашими читачами, і обмежте тематику газети тими професійними або віковими інтересами, які характеризують цю групу. Визначте, якого читача ви хочете залучити: пенсіонерів, студентів, бізнесменів, домогосподарок або людей, що ведуть активний спосіб життя. Проаналізуйте, якого роду матеріали будуть цікаві вашим читачам, і керуйтеся цими інтересами при підборі публікацій.
2
Висвітлюйте що відбулися новинні події об'єктивно і неупереджено. Сучасні читачі не потребують того, щоб редакція нав'язувала їм свою думку. Актуальність і чесність в подачі новин - необхідна умова для того, щоб читачі вибрали саме вашу газету.
3
Саме помітний заголовок здатний визначити вибір читача: знайомитися чи з тим чи іншим матеріалом чи ні. І тут менш за все важливо його оформлення та шрифт - спочатку придумуйте хороший заголовок. Він повинен зацікавлювати читача, але не розкривати зміст матеріалу повністю. Не вживайте в заголовках маловідомі слова, абревіатури і посилання на події, які невідомі широкому колу читачів.
4
Зробіть смуги вашої газети візуально привабливими та структуруйте заголовки, щоб матеріали сприймалися краще. Не використовуйте в оформленні зайвих елементів - непотрібних фотографій, слів, лінійок, які поділяють колонки. Стримано користуйтеся колірними акцентами і шрифтами, щоб виділити важливі статті, фотографії та ілюстрації.
5
Використовуйте можливості дизайну для залучення читача: фотографії, обрізані несподіваним чином, цікавий заголовок або драматична ілюстрація можуть стати тим несподіваним елементом, який викличе інтерес.
6
Мало розміщувати в газеті матеріали з цікавим змістом, розташовуйте їх на смузі так, щоб можна було виділити головне. Ознайомтесь з правилами газетної композиції, розміщення передовиць, добірок, інформаційних і новинних статей, фотографій та ілюстрацій.