Як вивантажити звіт 1с на дискету.

Незважаючи на доступність сучасних електронних носіїв, у відділеннях федеральної податкової служби як і раніше вимагають, щоб підприємства надавали звітність на дискетах. Однак незалежно від того, з яким носієм ви вирушите в податкову, необхідно вивантажити потрібну інформацію з програми.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з програмою 1с;
  • - дискета;
  • - флоповод.
Інструкція
1
Щоб перенести інформацію на дискету, насамперед необхідно мати відповідний пристрій в самому комп'ютері. П'ятидюймовим дисководи, як і дискети такого формату, давно зникли з ужитку. Тридюймові поступово стають раритетом, але в податкову вимагають саме їх. Вставте дискету під флоппі-дисковод до упору так, щоб вона клацнула.
2
Відкрийте програму 1с. У верхньому меню знайдіть вкладку «Звіти». Відкрийте її і знайдіть рядок «Регламентовані» або «Регламентовані звіти». Встаньте туди мишею.
3
Перед вами з'явиться меню, що випадає. У верхній його частині ви знайдете віконце, в якому потрібно встановити, звіти за який період ви б хотіли вивантажити. Нижче знаходиться список функцій. Там ви побачите кілька рядків, що пропонують вам вивантажити ті чи інші дані. У різні установи звіти надаються в різних форматах. Стандарти враховані в програмі, і це дуже зручно. Крім власних форматів 1с, документи можна зберігати в txt. Проте зазвичай вони потрібні в форматах даної програми. Виділіть потрібну строчку.
4
Ви побачите ще одне меню, що пропонує ввести код одержувача звітності. Трохи нижче знаходиться велика воно, в якому вміщено список документів. Можна виділити всі або зробити вибірку, поставивши в розташований поруч квадратик галочку. У цьому ж меню ви знайдете опцію, що дозволяє вказати період, за який потрібно надати звітність.
5
У самому низу знаходиться рядок з написом «Виведення даних звітності в файл», а під нею - віконця «На дискету» і «В каталог». Помітьте потрібне. Вирішивши вивести дані на дискету, встановіть у відповідному віконці назву диска. Як правило, це диск А. Натисніть клавішу «Вивести дані звітності в файл». Рекомендується виконати ту ж операцію ще з однією дискетою, оскільки носій може вийти з ладу в будь-який момент.
6
Можна вивести інформацію і в каталог. Для цього у віконці «Обзор» вкажіть, куди саме ви хочете зберегти звіт. Після того, як інформація виявиться в потрібній папці, її можна перенести на флешку, записати на диск або відправити електронною поштою.