Як закріпити шпильками електробігуді.

Термобигуди подобаються багатьом жінкам, оскільки вони не надто сильно нагріваються, а значить, не шкодять волоссю так, як, наприклад, електрощіпци або прасування. Локони виходять більш м'якими і природними. Але для того, щоб зачіска вийшла по-справжньому красивою і добре трималася, необхідно навчитися користуватися як самими термобигуди, так і аксесуарами, які до них додаються і, зокрема, шпильками «крабиками» і шпильками .
Інструкція
1
Якщо ви задумали накрутити волосся на бігуді, краще помити голову трохи раніше, а не прямо перед накручуванням, так краще утримуються локони. А якщо доводиться це зробити відразу після миття, тоді краще не наносите на волосся кондиціонер і ретельно їх висушуйте. Рекомендується нанесення спеціальних засобів для гарячої укладки, які оберігають волосся від перегрівання.
2
Перед укладанням включите термобигуди, щоб вони нагрілися до потрібної температури. Час нагріву залежить від конкретної моделі, але більшість з них оснащені індикатором, який показує, коли прилад готовий до роботи.
3
Розділіть волосся на чотири частини. Накручування починають з потилиці і рухаються вниз, потім приступають до бічних частинах і в останню чергу працюють над пасмами на тімені і над чолом. Непогано, якщо ви будете розділяти волосся не прямим проділом, а зигзагоподібно. В цьому випадку, коли ви зніміть бігуді, локони будуть виглядати більш природно. Якщо ви хочете отримати спіральні локони, перед накручуванням закрутіть кожну взяту вами пасмо по спіралі.
4
Пам'ятайте, що попереду волосся накручуються на найбільші за діаметром бігуді, а на потилиці біля основи волосся і з боків - найдрібніші. Якщо у вас недостатньо бігуді, щоб накрутити відразу все волосся, починайте знизу, знімайте їх після охолодження, грійте знову і накручуйте, поступово просуваючись вгору. До речі, якщо у вас волосся на передній частині голови короткі і зісковзують з великих бігуді, можете спробувати їх подовжити паперовими смужками.
5
За допомогою гострого кінця гребінця відокремте одну невелику прядку волосся на маківці, розчешіть; підніміть над головою, натягніть, прикладіть кінчики волосся до середини бігуді, притисніть їх пальцем, щоб не зісковзнули, і туго накрутіть всю пасмо до самого коріння.
6
Закріплювати бігуді слід так, щоб волосся не були пережаті і на них не утворювалися некрасиві заломи. Для цього вам і потрібні шпильки, якими зручно фіксувати бігуді.
7
Складного в цьому нічого немає, але необхідна деяка вправність, яка з'являється з досвідом. Коли ви накрутіть пасмо, наскільки це можливо, щоб не обпекти шкіру голови, обережно протягніть шпильку через пасмо в сторону коренів, в тому ж напрямку, в якому накручується локон. Так вона буде добре закріплювати бігуді і не випаде. Після накручування і закріплення локона можете акуратно підкласти під гарячий бігуді маленький ватний тампон, щоб шкіра не отримала опік.
8
Після накручування всіх волосся на бігуді залиште їх там, поки вони повністю не охолонуть. Щоб закріпити локони, наприкінці можете їх прогріти і потім остудити феном. Починаючи з передньої частини голови, виймайте шпильки і розкручуйте бігуді. Щоб зафіксувати локони, можна відразу ж збризкувати їх невеликою кількістю лаку.
9
Розчісувати волосся і робити укладку можна не менш, ніж через чверть години після зняття бігуді. А можна і зовсім не розчісувати волосся, а струснути їх або розпушити пальцями і зафіксувати лаком.
Сьогодні існує безліч засобів і пристосувань для укладання волосся. Електробігуді - досить зручний спосіб створення об'ємної зачіски або кучериків, проте користуватися ними часто можна - можна зіпсувати волосся.
Інструкція
1
Щоб ваше волосся після укладання за допомогою електробігуді виглядали природно і довго тримали форму, важливо правильно їх закріплювати. Незадовго до укладання підключіть бігуді до розетки, щоб вони встигли нагрітися до потрібної температури. Зазвичай це займає від 15 до 30 хвилин. Більшість виробників оснащують свою продукцію лампочкою-індикатором, яка допоможе вам визначити, чи можна використовувати бігуді, або потрібно ще почекати.
2
Вимийте і повністю висушіть голову. Накручувати електробігуді на сирі волосся не можна. Потім розділіть пасма на чотири частини: передню (від верхівки до чубчика), дві бічні (все волосся до потилиці розчешіть на проділ), і задню, в яку входять тільки ті локони, які розташовані нижче рівня вух.
3
На передню частину накрутите найбільші за діаметром бігуді. Чим більше їх діаметр, тим більшу за товщині пасмо потрібно завивати. Дрібніші бігуді використовуйте для бічних частин і потилиці.
4
Розділіть волосся на кілька частин не прямим проділом, а зигзагом. Так, після того як ви зніміть бігуді, зачіска не розвалиться на окремі кучері, а буде виглядати природною.
5
Візьміть локон, розчешіть його і злегка сприсніть лаком для волосся. Після цього накрутіть його на бігуді від кінчика до коренів. Закріпіть бігуді за допомогою спеціальних шпильок, кліпс або крабів, які входять в комплект. Краби і кліпси потрібно просто розтиснути і застебнути, закріпивши волосся. Шпильку необхідно обережно протягнути через пасмо, роблячи рухи вверх-вниз, як ніби ви шиєте. Важливо робити це в тому ж напрямку, в якому ви накручували волосся, тобто до коріння, так вона буде краще триматися і не випаде. Щоб на шкірі голови не залишилося опіку, підкладіть ватяний тампон під бігуді.
6
Завийте все волосся на бігуді, а зверху надіньте сіточку для волосся. Зачекайте кілька хвилин (для кожного типу в інструкції зазначено різний час), а потім розпустіть волосся. Злегка розчешіть кучері і зафіксуйте укладку лаком.