Як вибрати млин для перцю. млин для перцю Як вибрати.

Перець є однією з найпопулярніших спецій, яка не тільки покращує смак страв, надаючи їм пікантність і гостроту, а й позитивно впливає на здоров'я. Заздалегідь подрібнений перець, продающийся вже розфасованим в пакетики, після закінчення часу видихається і втрачає свої смакові якості, тому господині звернули свої погляди в сторону млинів для перцю . Вони дозволяють отримати свіжу ароматну приправу безпосередньо перед приготуванням їжі.
Інструкція
1
Якщо з усього різноманіття прянощів ви використовуєте тільки перець, придбайте млин, яка підходить саме для нього. Однак існують і універсальні варіанти, коли ви зможете розкришити ще й сіль або запашні трави. На відміну від призначених тільки для перцю варіантів, такі млини мають потужні зубці, здатні подрібнити різні види спецій.
2
Подрібнювачі для перцю також бувають ручні та електричні. У першому випадку ви самі повертаєте механізм приладу, що змушує зубці перемелювати пряність. До того ж ви можете контролювати кількість получившегося перцю, та й порошок виходить більш дрібний. Найкращими вважаються моделі з подвійним рядом зубців, які надійно фіксують горошини внизу, що дозволяє перетерти перець повністю. Млини, що працюють від електроенергії, функціонують швидше, в ціні дешевше, але не дають можливості регулювати помол.
3
Зверніть увагу і на матеріал, з якого виготовлений прилад. Недорогі пристосування мають пластикові ножі або жорна, що істотно знижує як якість помелу, так і термін їх служби. Тому віддайте перевагу моделям з механізмом з нержавіючої сталі. Добре, якщо ручка виробу і його корпус також зроблені із сталі або кераміки, а не пластмаси, адже такий млином ви будете користуватися дуже довго. Дерев'яні пристрої виглядають дуже красиво, але вбирають в себе запахи і масла, що істотно знижує термін їх застосування.
4
Якщо дизайн млини має для вас важливе значення, підбирайте виріб виходячи з кольорового виконання всієї кухні та її стилістичного рішення. Наприклад, якщо стіни і гарнітур виконані в чорно-білій гамі, прилад зі сталі прекрасно впишеться в цей ансамбль. А ось любителям натуральних матеріалів чудово підійде модель, пофарбована під дерево, або навіть раритетний екземпляр.
Млин для спецій - це прилад, що дозволяє отримати свіжі і ароматні спеції протягом декількох хвилин з додатком до цього мінімальних зусиль, що дозволяє отримати новий смак звичних страв. Для того, щоб не розгубитися серед різноманітного асортименту, необхідно знати основні характеристики млинів для спецій .
Інструкція
1
Перед тим, як вибрати млин для спецій , необхідно розібратися з існуючими видами. У продажу можна побачити одноразові млини зі спеціями, багаторазові і електричні, кожні з них мають свої особливості.
2
Купуючи одноразові млини, які становлять пластикову або скляну колбу, спочатку наповнену набором прянощів, будьте готові до того, що наповнити її повторно не вдасться. Серед недоліків подібної конструкції також можна відзначити неможливість змінити склад спецій . Якщо врахувати, що для приготування різних страв використовуються свої приправи, то необхідність придбання індивідуальних млинів для м'яса, риби та десертів здається не надто економічною.
3
Вибирайте багаторазові млини для спецій , якщо є бажання наповнювати контейнер для спецій саме тими речовинами, які хотілося б у ньому побачити. Млини можуть виглядати різноманітно: з окремою ручкою або ж рухомим верхнім блоком, але складові механізму єдині. Це контейнер для цільних спецій , жорна для подрібнення і ємність для готового продукту. Такі млини для спецій мають різноманітний дизайн і впишуться в будь-який інтер'єр кухні. Основним недоліком є той момент, що при подрібненні різних за складом спецій млин доведеться ретельно мити після кожного використання, інакше у меленої гвоздики є всі шанси пахнути перцем.
4
Вибираючи електричну млин, слід віддавати перевагу перевіреним виробникам, тоді виріб буде служити довгі роки. У електричних млинів для спецій найбільш висока ціна. Принцип дії можна порівняти з електричною кавомолкою: за рахунок сили струму спеції подрібнюються моментально. Різні режими роботи дозволяють без праці подрібнювати навіть самі тверді продукти, такі, як морська сіль, важко піддатлива дробленню в механічних жорнах. Як і механічну млин, електричну також доведеться мити і провітрювати для того, щоб подрібнювати різні за складом спеції.