Як налаштувати wi-fi на ноутбуці.

На сьогоднішній день багато кафе, ресторани, готелі і навіть зали на вокзалах і в аеропорту обладнані точками доступу до wi-fi-мережі. Чекаючи замовлення або транспорт, можна підключитися через ноутбук і з користю витратити час.
Вам знадобиться
  • - ноутбук;
  • - точка доступу до wi-fi-мережі;
  • - браузер.
Інструкція
1
Переконайтеся, що знаходитеся в зоні wi-fi-мережі. Для інформування відвідувачів кафе, торговельних центрів, залів в аеропорту з цією метою розташовується покажчик Wi-fi Zone або Wi-fi Free.
2
Увімкніть ноутбук і дочекайтеся повного завантаження операційної системи.
3
Переконайтеся, що адаптер бездротових мереж включений. Про його стан оповіщає індикатор, що знаходиться на лицьовій частині ноутбука. Як правило, він має вигляд значка бездротових мереж. У деяких моделях немає окремого перемикача. Тоді цю функцію виконує одна з клавіш F1-F12, розташованих у верхньому ряду клавіатури. На неї нанесений графічний малюнок значка антени.
4
Після включення адаптера бездротових мереж ноутбук самостійно знайде всі доступні мережі, в зоні яких знаходиться. У правому нижньому кутку на панелі завдань з'явиться значок доступних бездротових мереж. Клацніть по ньому, щоб побачити список. Виберіть з представленого списку потрібну wi-fi-мережу і натисніть кнопку «Підключити».
5
Якщо wi-fi-мережу відкритого доступу, наприклад, в кафе, готелі, відкриється вікно авторизації з інформацією про заклад або мережі і вказівки, як можна отримати доступ.
6
Якщо wi-fi-мережу закритого типу, на екрані виникне запит ключа безпеки. У такому випадку необхідно звернутися до адміністрації закладу з проханням надати вам логін і пароль для здійснення доступу.
7
Коли з'єднання буде встановлено, відкрийте браузер, наберіть у командному рядку адресу потрібного сайту і перейдіть на нього.
Зверніть увагу
Слід пам'ятати, що радіус дії сигналу точки доступу становить близько 30-50 метрів. Сила сигналу залежить від наявності різних перешкод і/або перешкод. Чим ближче ви будете перебувати до точки доступу, тим краще буде сигнал wi-fi-мережі.
Корисна порада
Здійснюючи підключення до громадських мереж wi-fi, обмежуйте доступ до папок, розташованим на вашому комп'ютері, щоб уникнути крадіжки персональної інформації.