Як змінити голос при розмові по телефону. програма для зміни голосу при телефонній розмові.

Голос - головне, що вас ідентифікує при розмові по телефону. Тому його потрібно змінити, якщо ви не хочете бути впізнаним. Існуючі технології дозволяють модифікувати голос декількома способами. Але застосовуючи їх, пам'ятайте, що важливі ще інтонації, стиль розмови, словниковий запас і темп мови.
Вам знадобиться
  • - хустка;
  • - гелій з повітряної кулі;
  • - змінювач голосу або маскіратори мови;
  • - програма для зміни голосу.
Інструкція
1
Скористайтеся маскіратори мови для стаціонарного телефону. Цей прилад робить телефонні переговори захищеними і не дозволяє абоненту дізнатися вас по голосу. Він генерує в каналі зв'язку спеціальний шум, який заважає підслухати розмову. Крім того, деякі моделі оснащуються перемикачами висоти голосу. Змінюючи цей режим, ви отримуєте іншу тональність мови. Ціна питання для стаціонарних телефонів від 100 до 250 доларів.
2
Підключіть до стільникового телефонній трубці змінювач голосу на основі технології Bluetooth. Він дозволяє вести анонімні переговори в режимі реального часу і робити чоловічий голос жіночим і навпаки. Він також може змінювати тембр, тональність і висоту звуку під час розмови, імітувати зовнішні шуми на кшталт гавкоту собаки, плачу дитини або дверного дзвінка. Для цього достатньо натиснути спеціальну кнопку. Крім того, прилад забезпечує хорошу чутність навіть в галасливих місцях. Вартість порядку 120- 800 доларів.
3
Встановіть на комп'ютер безкоштовну програму для зміни голосу. Інтернет пропонує їх у великій кількості. Але безкоштовні програми не дозволяють телефонувати в режимі реального часу. Вам необхідно спочатку записати своє звернення, модифікувати в ньому свій голос, а потім вже подати цей запис на мікрофон телефону. Тобто діалоги в цьому випадку практично неможливі. Скористайтеся платним JAVA-додатком для використання цієї технології в режимі онлайн.
4
Застосуйте давно відомі методи, якщо ніщо з перерахованого вище вам не підійшло. Наприклад, затисніть пальцями ніс: у вас зміниться вимову. Прикладіть до трубки хустку або будь-яку тканину - це зробити легко, але спосіб не дає стовідсоткової гарантії невпізнання. Вдихніть гелій з повітряної кулі, щоб вимовити кілька фраз дуже високим, навіть писклявим «дитячим» голосом.
При створенні звукової доріжки для відео нерідко виникає необхідність відредагувати запис голоси . Якщо мова йде тільки про зміну гучності закадрового тексту, можна скористатися можливостями програми, в якій обробляється відео. Для більш складної обробки запису потрібно застосувати звуковий редактор.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Audition;
  • - файл із записом голосу.
Інструкція
1
Завантажте звук в програму Adobe Audition, відкривши список файлів поєднанням Ctrl + O або за допомогою опції Open меню File. Якщо ви маєте справу з довгою записом, окремі частини якої потрібно поміняти місцями або видалити, запасіться розшифровкою записи у вигляді роздруківки або текстового файлу, на якому позначено, що і куди потрібно перемістити.
2
Досить часто при редагуванні запису потрібно збільшити гучність голоси . Це можна зробити, застосувавши опцію Normalize, що знаходиться в групі Amplitude меню Effects. Для застосування опції до фрагмента запису виділіть потрібну ділянку. Якщо вам потрібно збільшити гучність всього завантаженого в редактор звукового файлу, нічого не виділяйте.
3
Після збільшення гучності звучання голоси фоновий шум, який потрапив у запис через погану звукоізоляції приміщення або з інших причин, може стати настільки помітним, що потрібно його видалити. Для цього виділіть ділянку записи, що містить виключно шум, і натисніть Alt + N.
4
Опцією Noise Reduction групи Restoration меню Effects відкрийте вікно налаштувань і скористайтеся кнопкою Select Entire File для роботи з усією записом. Відрегулюйте рівень шумозаглушення повзунком Noise Reduction Level, клікніть по кнопці Preview і прослухайте результат. Для отримання кращого результату застосуєте фільтр кілька разів, захоплюючи різні профілі шуму і виставляючи мінімальні значення для рівня шумозаглушення.
5
Нерідко для створення спеціальних ефектів потрібно запустити зворотне відтворення голоси . Для того щоб отримати бажане, виділіть частину запису, до якої застосовуватиметься цей ефект і скористайтеся опцією Reverse з меню Effects.
6
При обробці діалогів, озвучених одним голосом, можна застосувати зсув стереопанорами для того щоб підкреслити наявність двох персонажів. Виділіть репліку і відкрийте настройки фільтра опцією Stereo Field Rotate з групи Amplitude. Посуньте регулятор вліво або вправо, в залежності від того, в який бік вам потрібно змістити голос. Репліку, що належить іншому персонажу, сместите таким же чином в іншу сторону.
7
Для того щоб створити ілюзію руху джерела звуку, застосуйте опцію Stereo Field Rotate (process) з тієї ж групи. Скористайтеся одним з пресетів або побудуйте власний графік зміщення панорами в панелі Rotation. За замовчуванням у цього графіка тільки дві вузлові точки. Для отримання більш складної лінії додайте точки, клікнувши по потрібній ділянці графіка. Якщо вам потрібно отримати плавне зміщення панорами, поставте галочку в чекбоксі Spline Curves.
8
Для налаштування зміни тональності і швидкості застосуйте опцію Stretch (process) групи Time/Pitch меню Effects. Якщо вам потрібно додати до голосу різні види луни, скористайтеся фільтрами групи Delay з того ж меню.
9
Збережіть відредаговану запис опцією Save Copy As меню File.