Як назвати велику собаку. кличка для собаки ведмедик.

Придумуючи ім'я для своєї улюбленої собаки, слід пам'ятати, що будь-яка підібрана кличка має великий вплив на тварину, формує його характер і подальшу долю. Саме з цієї причини, підбирати ім'я слід ретельно і не поспішаючи, враховуючи всі індивідуальні особливості вашого улюбленця.
Вам знадобиться
  • - собака.
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, що собаки швидше реагують і краще запам'ятовують такі звуки: «р», «ч», «д», «ж», «б». До прізвиськами, що містить дані звуки, собаки звикають значно швидше. На такі звуки як: «с», «ш», «х», «щ» тварина менше звертає увагу, тому найкраще намагатися їх уникати.
2
Ні в якому разі не називайте собаку негативними і поганими іменами. Кат, Злюка, Монстр, Хуліган і багато схожі клички негативно впливають на вихованця, і він виростає саме таким, яким ви його нарекли.
3
Подивіться, коли саме ваша собака з'явилася на світ. Тваринам, що народилися взимку, краще всього вибирати імена з м'якими голосними звуками, такими як: «і», «я», «е». Наприклад, Мілан, Бім, Мишко, Версаліна. Такі клички дозволять трохи стримати впертість і непередбачуваність вашого улюбленця. «Весняним» тваринам необхідно підбирати ласкаві і спокійні імена, це дозволить поліпшити їх норов і зробити їх менш егоїстичними. Наприклад, Аделіна, Джессі, Віллі. Собаки, народжені влітку незлопам'ятні, але дуже горді. Для них ідеально підбирати титульні клички. Наприклад, Барон, Мілорд, Лорд, Чарльз, Цезар, Мухтар. «Осінні» собаки самі спокійні і доброзичливі, для них підходять будь-які імена.
4
Враховуйте породу свого вихованця. Для доберманів підходять наступні клички: Чак, Емін, Ніккі, Флор, Хільда, Тит. Для ротвейлерів найкраще підходять: Бетті, Джим, Ізольда, Кассіді, Симон, Саймон, Том, Рита, Аділ. Для вівчарок: Туркул, Рекс, Тарзан, Ельба, Тіна, Данка. Бультер'єр підійдуть такі клички: Адді, Рольф, Радий, Раффі, Таїр, Рамбо, Лоррі.
5
Якщо вам хочеться чогось незвичайного, назвіть свого пса Уілфред. Це ім'я має древньогерманська походження і складається відразу з двох слів «воля» і «мир». Для великої, сміливою, але при цьому доброю і лагідною собаки підійде кличка Кін, що в перекладі на російську означає воїн. Такий пес буде справжнім захисником вашого домашнього вогнища і відданим другом вам і вашим близьким.