Як підключити ноутбук до інтернету через adsl. Як підключити другий ноутбук до АДСЛ модему.

Підключення до інтернету через телефонну лінію здійснюється за допомогою спеціального обладнання. ADSL-модеми бувають двох типів. До першого відносяться пристрої з підтримкою мережі Wi-Fi, а до другого - обладнання, не здатні працювати в режимі точки доступу.
Вам знадобиться
  • - ADSL-роутер;
  • - патч-корд.
Інструкція
1
Для підключення до ADSL-Інтернету ноутбука підійдуть обидва типи відповідних роутерів. Природно, щоб зберегти мобільність комп'ютера, краще використовувати обладнання з підтримкою мережі Wi-Fi. Придбайте відповідний роутер.
2
Підключіть обладнання до мережі змінного струму. За допомогою сплиттера з'єднайте порт DSL роутера з телефонною лінією. Візьміть патч-корд, який повинен входити в комплектацію мережевого пристрою, і підключіть його до каналу LAN.
3
З'єднайте другий кінець кабелю з мережним адаптером мобільного комп'ютера. Увімкніть ноутбук і Wi-Fi роутер. Після завантаження операційної системи відкрийте web-браузер.
4
Введіть початковий IP-адресу роутера і натисніть клавішу Enter. Перейдіть в меню WAN після запуску інтерфейсу налаштувань. Виконайте настройку параметрів з'єднання з інтернетом.
5
Використовуйте режими, рекомендовані вашим провайдером. Активуйте функцію NAT. Поставте галочку поруч з параметром Enable DCHP Server. Збережіть налаштування, натиснувши кнопку Apply.
6
Тепер відкрийте меню Wi-Fi. Створіть бездротову точку доступу і виберіть з доступних варіантів параметри роботи роутера. Введіть пароль, необхідний для підключення до даної мережі. Не використовуйте прості комбінації, якщо хочете запобігти небажані з'єднання.
7
Перезавантажте DSL-роутер. Спробуйте вийти в інтернет з ноутбука. Якщо обладнання отримало доступ до мережі, від'єднайте LAN-кабель від мобільного комп'ютера. Виконайте підключення до створеної точки доступу.
8
Почекайте деякий час, поки адаптер бездротової мережі отримає IP-адресу від роутера. Перевірте можливість з'єднання з інтернетом. Описаний метод дозволяє підключати велику кількість мобільних комп'ютерів до інтернету, уклавши всього один договір з провайдером.