Як увійти в локальну мережу з інтернету.

Увійти в локальну мережа через інтернет дозволить спеціалізована утиліта Hamachi. Це дозволить використовувати всілякі програми в мережі, передавати і приймати файли від інших користувачів і навіть грати в багатокористувацькі гри.
Вам знадобиться
  • Hamachi.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть спеціалізований додаток Hamachi на комп'ютер. Програма є платною, але доступна і безкоштовна версія, що обмежує кількість користувачів 16 комп'ютерами. Запустіть встановлену програму і натисніть кнопку включення в першому вікні програми.
2
Надрукуйте бажане ім'я користувача у наступному вікні та підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку «Створити». Скористайтеся командою Create a new network в новому діалоговому вікні і надрукуйте ім'я створюваної мережі і значення пароля у відповідних полях наступного вікна. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Створити».
3
Для підключення іншого користувача до створеної мережі необхідно також встановити і запустити додаток Hamachi на комп'ютері. Далі потрібно включити додаток в першому діалоговому вікні і ввести ім'я користувача в наступному вікні. Зверніть увагу, що ім'я має відрізнятися від використаного на першому комп'ютері. Натисніть кнопку «Створити» і виберіть опцію Join an existing network в черговому діалозі.
4
У наступному діалоговому вікні необхідно надрукувати ім'я створеної раніше мережі і значення пароля. Після цього натисніть кнопку «Підключитися» для того, щоб увійти в локальну мережа . Переконайтеся в тому, що з'єднання активно по зеленому кольору індикатора підключення.
5
Скористайтеся можливістю управління створеної мережа ю через веб-інтерфейс. Для цього буде потрібно реєстрація в додатку і створення нового облікового запису. Далі скористайтеся посиланням «Приєднати» і перейдіть на сторінку Hamachi. Зверніть увагу на можливість створення чату з будь-яким користувачем, що знаходяться в мережі. Для цього просто викличте контекстне меню потрібного облікового запису кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Чат».