Як заблокувати ip в мережі.

Блокування обраного окремого або групи IP-адрес в мережі вимагає залучення додаткового програмного забезпечення. Найбільш зручним інструментом для вирішення поставленого завдання вважається використання мережевих екранів.
Вам знадобиться
  • - Kaspersky CRYSTAL;
  • - Outpost Security Suite Pro.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер додаток Kaspersky CRYSTAL. Запустіть встановлену програму і перейдіть на панель «Контроль безпеки» в основному вікні програми. Розкрийте меню "Налаштування" верхньої сервісної панелі діалогового вікна.
2
Вкажіть пункт «Мережевий екран» в групі «Захист» лівої частини наступного діалогового вікна і застосуєте прапорець на полі «Включити Мережевий екран» у правій. Натисніть кнопку «Налаштування» і перейдіть на вкладку «Правила фільтрації» нового діалогового вікна. Скористайтеся посиланням «Додати» і застосуєте прапорець в рядку «Адреса з групи» ще одного вікна.
3
Натисніть кнопку «Додати» і надрукуйте ім'я блокируемого IP-адреси у відповідному рядку діалогового вікна мережевих адрес. Введіть значення цієї адреси в наступному вікні додатка і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK. Відзначте чекбокс «Заблокувати» в розділі «Дія» в новому вікні і вкажіть опцію Any Network Activity в списку «Мережевий сервіс».
4
Підтвердіть збереження змін, натиснувши кнопку OK, і застосуєте їх повторним натисканням тієї ж кнопки в останньому діалоговому вікні.
5
Завантажте та встановіть на комп'ютер іншу програму, яка дозволить заблокувати обраний IP-адресу, - Outpost Security Suite Pro. Відкрийте програму і розкрийте меню "Налаштування" верхньої сервісної панелі.
6
Розгорніть вузол «Брандмауер» в лівому каталозі діалогового вікна і вкажіть команду «Блокування IP». Застосуйте прапорець на полі «Включити блокування IP» у правій області та натисніть кнопку «Редагувати».
7
Надрукуйте потрібну адресу у відповідному рядку наступного діалогового вікна і скористайтеся кнопкою «Додати». Підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK в новому діалоговому вікні, і повторіть те ж дію у вікні налаштувань для застосування змін.