Як роздати інтернет по wifi мережі. створити мережу між ноутбуками і роздати інтернет.

Існує величезна кількість методів з'єднання двох пристроїв для надання обом доступу в інтернет . У випадку з мобільними комп'ютерами зазвичай використовують канал Wi-Fi для створення локальної мережі.
Вам знадобиться
  • 2 ноутбука.
Інструкція
1
Якщо ви маєте в своєму розпорядженні двома ноутбуками, і хочете забезпечити їм синхронний доступ в інтернет, зовсім не обов'язково купувати Wi-Fi маршрутизатор. Підключіть LAN-кабель до мережного адаптера мобільного комп'ютера.
2
Налаштуйте з'єднання з провайдером. В даному випадку абсолютно не важливо, який тип з'єднання використовується для підключення до мережі. Переконайтеся в тому, що перший ноутбук отримує доступ в інтернет.
3
Тепер створіть бездротову локальну мережу між мобільними комп'ютерами. Для цього відкрийте центр управління мережами і загальним доступом на першому ноутбуці. Виберіть меню «Управління бездротовими мережами».
4
Натисніть кнопку «Додати» для створення нового з'єднання. Виберіть тип мережі «комп'ютер-комп'ютер». Справа в тому, що більшість Wi-Fi модулів ноутбуків не працюють у режимі точки доступу. Тому вам потрібно створити пряме з'єднання з іншим мобільним ПК.
5
Введіть назву мережі і задайте пароль. Збережіть параметри з'єднання. Увімкніть інший ноутбук. Відкрийте список доступних бездротових мереж. Встановіть з'єднання з першим мобільним комп'ютером.
6
Відкрийте властивості бездротового адаптера. У налаштуваннях протоколу TCP/IP вкажіть статичний IP-адресу. Введіть в поле «Основний шлюз» схоже значення, замінивши останню цифру.
7
У налаштуваннях Wi-Fi модуля першого ноутбука задайте IP-адресу, значення якого ви вводили в поле «Основний шлюз» другого мобільного ПК. Відкрийте меню налаштувань з'єднання з інтернетом. Виберіть вкладку «Доступ».
8
Встановіть прапорець поруч із пунктом «Дозволити доступ до цього з'єднання іншим користувачам». Збережіть установки і активуйте його. Додайте бездротове локальне з'єднання в виключення брандмауера. Перейдіть до другого ноутбука і перевірте можливість виходу в інтернет.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=skicSV8FBPw
Корисна порада
Описаний метод також підходить для з'єднання стаціонарного ПК і ноутбука з використанням Wi-Fi адаптера.