Як поміняти шрифт в інтернеті. Як поміняти шрифт на однокласниках.

У кожного користувача свої уявлення про те, яким повинен бути шрифт , щоб він був зручний для читання. В інтернеті кожна сторінка відображається відповідно до того, які налаштування були обрані адміністратором. Тим не менш, в деяких випадках користувач може поміняти шрифт.
Інструкція
1
Щоб вибрати новий стиль, розмір і колір шрифту в браузері Mozilla Firefox, запустіть його і виберіть у меню «Інструменти» пункт «Настройки». Відкриється нове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Вміст». У групі «Шрифти і кольори» встановіть потрібні вам значення і натисніть на кнопку ОК, щоб вибрані настройки вступили в силу.
2
В Internet Explorer виберіть у меню «Сервис» пункт «Властивості оглядача», у новому вікні перейдіть на вкладку «Загальні» і знайдіть групу «Подання». Натисніть на кнопку «Шрифти», відкриється додаткове вікно, в якому можна вибрати стилі шрифтів. Встановіть потрібні вам значення і застосуєте нові налаштування. В інших браузерах дійте за аналогією.
3
Для тих, у кого проблеми із зором, текст на інтернет-сторінках може здаватися надто дрібним. У цьому випадку можна збільшити масштаб сторінок, тоді шрифт на них теж збільшиться. Для цього натисніть клавішу Ctrl і перейдіть коліщатко миші. При кожній прокручуванні вгору масштаб буде збільшуватися, при прокручуванні вниз, відповідно, зменшуватися.
4
Якщо ви хочете особливим чином оформити своє повідомлення на сайті, застосувавши до шрифту різні ефекти, шукайте настройки форматування у формі для відповіді. Якщо в полі «Швидка відповідь» ви не можете їх знайти, скористайтеся розгорнутою формою. Виділіть текст, шрифт в якому хочете змінити, і застосуєте потрібні вам ефекти і стилі, користуючись спеціальними кнопками і полями.
5
Також до шрифту можна застосувати різні ефекти, прописавши теги «вручну». Пам'ятайте, що для кожного ефекту повинно бути два тега: відкриває та закриває. Найчастіше використовуються: курсив - [i] [/i], жирний шрифт - [b] [/b], підкреслення - [u] [/u], закреслений текст - [s] [/s]. Ваш текст повинен бути розташований між відкриває і закриває тегами.