Як налаштувати відображення сторінок.

Якщо при оформленні сайтів веб-дизайнер керується власними уявленнями про прекрасне, сторінка в підсумку може виявитися не дуже зручною для перегляду. Для вирішення цієї проблеми в кожному браузері є можливість налаштування відображення сторінок самостійно.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте Internet Explorer, клацанням правої клавіші по іконці браузера викликайте меню, що випадає. Виберіть команду «Властивості». У закладці «Загальні» в розділі «Подання» натисніть «Кольори», щоб налаштувати отображаемую колірну палітру веб-сторінок.
2
Зніміть прапор з чекбокса «Використовувати кольори Windows» і виберіть власні колірні відтінки для фону, шрифту і посилань на сторінці. Якщо ви хочете, щоб колір посилання змінювався залежно від її стану (звичайна, активна і переглянута), відзначте прапорцем пункт «Змінювати колір при наведенні».
3
Клацніть лівою мишкою по віконця із зразком кольору, щоб викликати кольорову палітру. Відзначте бажаний відтінок і підтвердіть вибір, натиснувши ОК. Якщо ви не знайшли відповідного колірного тону, клацніть кнопку «Визначити колір», щоб викликати розширену палітру кольорів.
4
Для налаштування мов, бажаних при відображенні панелі, натисніть «Мови». За умовчанням в списку буде мова, вказаний при установці Windows. Щоб додати нову мову, натисніть відповідну кнопку і вибирайте зі списку у вікні «Додавання мови».
5
Якщо на веб-сторінці не встановлений власний шрифт, буде відображатися той, який ви призначили в настройках браузера. Клацніть «Шрифт» і виберіть його тип і розмір. Щоб при перегляді веб-вузлів використовувалися тільки ваші налаштування, натисніть «Оформлення» і відзначте прапорцями відповідні пункти.
6
Для налаштування відображення сторінок браузера Opera в випадаючому меню виберіть команди «Налаштування» і «Загальні настройки». На цій сторінці ви можете призначити тип і розмір шрифту, колір фону і посилань. Якщо сторінка занадто велика і цілком не поміщається на екрані вашого монітора, у головному меню вибирайте «Сторінка» і «Підігнати по ширині».
7
Щоб налаштувати відображення веб-вузлів в Mozilla, в меню «Інструменти» використовуйте команду «Налаштування» і перейдіть у вкладку «Вміст». Тип і колір шрифту встановіть, використовуючи кнопки «Колір» і «Додатково». Розмір виберіть у списку. У розділі «Мови» натисніть «Вибрати», щоб додати мову в список бажаних.
Ескізи сторінок є мініатюрними відображення фотографій, відео та сторінок документів всередині папок вашого комп'ютера. Вони значно полегшують пошук потрібної картинки серед інших, особливо якщо в директорії їх дуже багато. Зворотною стороною такої зручності є збільшення часу відкриття папки, що може зробити незручною роботу на слабкому комп'ютері.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленою операційною системою Windows 7/Vista.
Інструкція
1
Починаючи з Windows Vista, ескізи сторінок об'єднані зі значками файлів. Вони працюють за принципом: якщо можна зробити ескіз, то буде відображений ескіз, якщо ні - значок. Якщо тільки налаштування не вказують завжди відображати значки. Тому в цих версіях Windows відсутній пункт ескізи в меню «Вид».
2
Щоб включити відображення ескізів, відкрийте «Панель управління» і перейдіть в категорію «Оформлення та персоналізація». Виберіть пункт "Параметри папок». У вікні, перейдіть на вкладку «Вид». Встановіть галочку для пункту «Завжди відображати значки, а не ескізи». Якщо ви хочете, щоб на ескізі відображався значок типу файлу, встановіть галочку для пункту «Показувати значки файлів на ескізах». Натисніть кнопки «Застосувати» і «OK».
3
Далі перейдіть в категорію «Панелі управління» «Система і безпека». Увійдіть в підкатегорію «Система» і клацніть по посиланню «Додаткові параметри системи», розташованої в лівій бічній панелі. У вікні, перейдіть на вкладку «Додатково» і натисніть кнопку «Параметри» для розділу «Швидкодія». Перейдіть на вкладку «Візуальні ефекти» і встановіть галочку для пункту «Показувати ескізи замість значків». Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікна налаштувань натисканням кнопок «OK». Тепер Windows буде намагатися відображати ескізи при перегляді папок.
4
Щоб відключити відображення ескізів сторінок для поліпшення швидкодії комп'ютера, зніміть галочки з пунктів, описаних в попередніх кроках.
5
Щоб налаштувати розміри і тип відображення ескізів, зайдіть в потрібну папку. Клацніть по іконці з зображенням значків і рядків тексту, розташованої в правому верхньому куті «Провідника» під пошуковим рядком. Повторними кліками по іконі «Змінити подання» підберіть найбільш зручний для вас відображення.
6
Ви можете відразу задати потрібне уявлення, клікнувши по маленькому трикутнику поряд з іконкою. Він розкриє список, в якому доступно 4 розміру значків без виведення додаткової інформації про фото. Швидко задати уявлення можна і в пункті контекстного меню «Вид», яке відкривається кліком правої клавіші мишки по вільному ділянці папки.
7
Ескізи для більшості файлів відображаються і в інших виставах. «Плитка» і «Вміст» - додатково виводять інформацію про розмір файлу і дату його останньої зміни. Найбільш детальну інформацію виводить вистава «Таблиця». За замовчуванням, вона додатково відображає тип файлу, але, клікнувши правою клавішею мишки по назві стовпців, ви можете вибрати зі списку додаткові колонки.