Як зберегти з комп'ютера на диск.

Сьогодні найпоширенішим, хоча вже й не найзручнішим знімним носієм, використовуваним для зберігання і передачі даних, є оптичний диск . Якщо в ваш комп'ютер встановлено пристрій читання і запису CD/DVD-дисків, то сама процедура копіювання на нього потрібних файлів проблемою навряд чи стане - виробники програмного забезпечення прагнуть максимально спростити цю процедуру і в цьому вже домоглися досить відчутних результатів.
Інструкція
1
Якщо в комп'ютер встановлена операційна система Windows 7, у вас є можливість використовувати її власні засоби запису на оптичні диски. В цьому випадку всі необхідні операції можна справити в стандартному менеджері файлів цієї ОС - Провіднику. Клікніть двічі іконку «Комп'ютер» на робочому столі або виберіть пункт з такою назвою в головному меню і система запустить цей додаток.
2
Встановіть готовий до запису оптичний диск в CD/DVD-привід. Зверніть увагу на маркування «болванки» - якщо в ній відсутній буква W, то диск може бути заповнений лише одного разу, стирання і перезапис файлів неможливі.
3
Послідовно розкриваючи папки в інтерфейсі Провідника, знайдіть файли або каталоги, які потрібно записати на зовнішній носій, і виділіть їх усі. Для одночасного виділення декількох об'єктів перещелкайте їх все лівою кнопкою миші, утримуючи при цьому клавішу Ctrl (ліву чи праву - яку зручніше). Якщо ці об'єкти в списку файлів йдуть один за іншим, використовуйте клавішу Shift - клікніть тільки перший і останній файл групи, утримуючи цю клавішу.
4
Перетягніть виділений набір об'єктів на іконку оптичного приводу, в який встановлена болванка. Якщо цю маніпуляцію мишею виробляти не дуже зручно, скористайтеся гарячими клавішами Ctrl + C, щоб помістити список в буфер обміну, потім клікніть ту ж іконку пристрою CD/DVD і натисніть сполучення клавіш Ctrl + V, щоб вставити скопійовані об'єкти. ОС перевірить можливість запису на цей оптичний диск і, можливо, зажадає підтвердження операції форматування - натисніть OK. Після цього почнеться процес запису, який, в залежності від обсягу копируемой інформації та швидкості, на яку розраховані болванка і пристрій запису, може зайняти від декількох хвилин до декількох годин. Відсоток виконання операції ви будете бачити в інформаційному вікні - воно залишатиметься на екрані весь цей час.
5
Якщо в комп'ютер встановлена ОС, яка не має вбудованих функцій записи на диск, інсталюйте для цієї мети будь-яке спеціалізований додаток. Це може бути потрібно і в тому випадку, якщо ви хочете мати можливість самостійно налаштовувати всі параметри процесу. Мабуть, найпопулярніший на сьогодні набір програм цього роду виробляє компанія Nero - це різні версії пакета Nero Burning ROM.