Як відновити природний колір волосся. Як домогтися коричневого кольору волосся к.

Як часто, наважуючись на зміни, жінки фарбують волосся . Потім колір або набридає, або дівчата втомлюються постійно фарбувати відросло коріння. В цьому випадку стає актуальним питання про те, як повернути природний колір локонів.
Інструкція
1
Якщо ви міняли колір в межах однієї категорії (блонд, коричневий або чорний) не більше ніж на три тони, найпростіше буде просто відростити волосся. Щоб кордон фарбування була не так помітна, використовуйте відтінків шампуні. Вони не травмують волосся, але надають їм потрібний колір. При цьому не забувайте регулярно зістригати відросло кінці.
2
Тим, хто фарбував волосся в темні кольори, можна порадити звернутися до професійного перукаря, який зробить процедуру декапірованія. Це так звана «смивка», в процесі якої за допомогою спеціальних препаратів з волосся вимивається барвний пігмент. Але все одно після цього доведеться фарбувати волосся в колір, максимально наближений до вашого натурального, так як після «змивки» зазвичай виходить русявий колір з легкою рижіной. До того ж декапирование сильно сушить локони.
3
Здавалося б, повернути колір знебарвленим світлим волоссю найпростіше. Досить перефарбувати їх у темний. Але це не так. В процесі освітлення волосся стає дуже слабкими і пористими, а фарба лягає на них непередбачувано. Може з'явитися негарний зеленуватий відтінок. Це відбувається від того, що у фарбі, якою ви пофарбували волосся, є голубуваті поддтона. Але досвідчений колорист може уникнути цього. При виборі барвника він враховує безліч моментів. І в його розпорядженні є різні відтінки, при змішуванні яких можна отримати потрібний колір. У домашніх умовах зробити це дуже складно.
4
Повернутися з рудого кольору в натуральний найважче. Руді пігменти глибоко проникають в структуру волосся, і вимити їх практично неможливо. Професіонали рекомендують у таких випадках міняти колір поступово. Це довгий процес. Належить поступово змінювати тон в бік потрібного вам природного кольору.
5
І, звичайно, найпростіший спосіб повернути свій природний колір - це просто відростити волосся. Щоб прискорити процес, використовуйте різноманітні засоби для активації цього процесу. Це і концентрати, і народні засоби, такі як маски з лука і червоного перцю.
Після місяців, років і навіть десятиліть фарбування волосся багато жінок хочуть повернутися до свого натурального кольору. Волосся, які піддавалися радикальному перефарбуванню, фарбувалися шарами або знебарвлюються, можуть завдати чимало проблем. Однак з невеликим терпінням і майстерністю можна повернутися до природного кольору волосся і побачити себе колишню.
  1. Підрівняйте волосся на пару сантиметрів, щоб позбутися посічених кінців і зіпсованих волосся. Якщо волосся були сильно пошкоджені, або якщо необхідні серйозні зміни кольору, постригся покороче, щоб позбутися від якомога більшої кількості відросло фарбованого волосся.
  2. колоріруются волосся в два кольори, один з яких - старий, інший - новий. Натуральної брюнетці, у якої відростають знебарвлені кінці, потрібно додати світлих пір'я, щоб темні відросло коріння були не так помітні. Другий, темний колір потрібно додати, щоб не було видно різкої межі забарвлення в світлий колір. У міру відрощування волосся додавайте все менше світлих пір'я, поки темний колір не стане переважати.
  3. Пофарбуйте волосся в свій природний колір, коли коріння від попереднього фарбування відросте хоча б на 2 см, щоб можна було підібрати фарбу під натуральний колір.
  4. Поетапно фарбуйте волосся з темного в світлий, якщо ви пофарбували волосся в дуже насичений колір, і хочете повернутися до свого натурального русявому або світлого відтінку. Використовуйте мелірування або суцільне фарбування, щоб перейти від чорного до темно-каштановому. Потім освітліться до каштанового і поступово перефарбовують у все більш світлий тон, поки не повернетеся до природного кольору.
  5. Використовуйте фарби середньої стійкості під час перефарбування. Вони поступово змиваються за 4-5 разів, скорочуючи час відрощування волосся.