Як налаштувати модем DSL 2500u в режим роутера. Як з'єднати і налаштувати модем dsl 2500u роутером.

Маршрутизатор D-Link DSL 2500u є бюджетною моделлю мережевого устаткування, призначеного для з'єднання персонального комп'ютера з телефонною лінією. Крім того, даний пристрій підтримує режим синхронної роботи з декількома ПК.
Вам знадобиться
  • - патч-корд;
  • - свитч.
Інструкція
1
Основний недолік описуваної моделі маршрутизатора полягає в наявність всього лише одного LAN-каналу. Якщо вам необхідно підключити до пристрою декілька комп'ютерів, придбайте мережевий концентратор. Виберіть свитч з ненастраіваемимі портами.
2
Підключіть DSL-порт маршрутизатора до телефонної лінії, використовуючи спліттер в якості перехідника. Тепер з'єднайте патч-корд, що входить в комплектацію мережевого обладнання до каналу LAN.
3
Другий кінець мережевого кабелю з'єднайте з потрібним портом світча. Підключіть до мережного концентратора персональні комп'ютери. Для цього також необхідно використовувати мережеві кабелі з прямим обтиском конекторів.
4
Підключіть маршрутизатор і свитч до мережі змінного струму. Включіть обидва пристрої і комп'ютери. Виберіть ПК, з якого буде виконуватися настройка маршрутизатора. Запустіть на цьому комп'ютері інтернет-барузер.
5
Введіть у url-поле програми 192.168.1.1 і натисніть клавішу Enter. В вікно, що з'явилося авторизації введіть слово admin в доступні поля. Натисніть кнопку Login.
6
Відкрийте меню WAN і налаштуйте підключення до сервера провайдера. Для цього виберіть протокол передачі даних PPtP або PPPoE. Введіть дані, які вам надали при укладенні договору на надання послуг доступу в мережу. Не забудьте поставити галочку поряд з пунктом DSL Auto connect.
7
Активуйте функцію Enable Fullcone NAT. Поставте прапорець біля параметра Bridge Frames Between WAN and Local. Натисніть кнопку Next. В наступному меню введіть значення IP-адреси для маршрутизатора.
8
Активуйте пункт Enable DHCP Server. В поле Start IP Address введіть 192.168.1.2, а поле End IP Address заповніть цифрами значенням 192.168.1.254. Натисніть кнопку Next і збережіть налаштування. Перезавантажте маршрутизатор.
9
В налаштуваннях мережевих адаптерів комп'ютерів активуйте автоматичне отримання IP-адреси.