Як закачати картинку у відео.

В відеоролик може знадобитися вставити логотип або будь-яке інше зображення. Зробити це допоможуть програми для конвертації відео, наприклад, Format Factory. При цьому доведеться повністю перекодувати фільм або ролик.
Вам знадобиться
  • - програма Format Factory
  • - відеофайл
  • - графічний файл
Інструкція
1
В графічному редакторі створіть зображення або обробіть наявне. Воно повинно бути в форматі jpg, png або bmp. Задайте потрібні розміри для картинки. Це може бути логотип, водяний знак, підпис або якесь інше зображення.
2
Скачайте і встановіть безкоштовну програму для форматування відео Format Factory. Вона призначена для конвертації файлів і підтримує такі формати, як avi, mp4, mpg, 3gp, flv, wmv, swf і т.д. Запустіть її.
3
У лівій частині вікна виберіть один з варіантів, в залежності від того, в який формат ви хочете конвертувати - avi, mp4 і т.д. Відкриється нове віконце, натисніть кнопку «Файл» і знайдіть на жорсткому диску потрібне відео, виберіть його. За допомогою кнопки «Папка» вкажіть шлях для збереження конвертованого файлу.
4
Натисніть «Налаштувати». В колонці «Показник» внизу поруч з пунктом «Водяний знак» клікніть на значок плюса. В поле «Водяний» праворуч натисніть на порожній рядок, відкриється вікно, виберіть на вінчестері файл із зображенням. В поле «Позиція» задайте розташування картинки на екрані, в поле «Відступ» вкажіть бажане значення в процентах. Якщо необхідно, вкажіть інші настройки - дозвіл, параметри звуку, субтитри і т.д. Натисніть ОК.
5
Натисніть "Налаштування", щоб побачити, як виглядатиме вставлене зображення на екрані. Для цього клікніть «Відтворити». Відео почне відтворюватись. Якщо все влаштовує, натисніть ОК. У верхній панелі інструментів головного вікна натисніть «Старт». За бажанням виберіть виключення комп'ютера по закінченні процесу. Розпочнеться перекодування відео.
Зверніть увагу
Чим могутніше процесор і більше оперативної пам'яті, тим швидше йде процес конвертації.
Корисна порада
Для додавання зображень у відео можна використовувати також програми VirtualDub, Adobe Premiere, Pinnacle Studio та інші.