Як налаштувати радіо Winamp.

Winamp - це широко поширений музичний плеєр. Він дозволяє прослуховувати не тільки збережені музичні композиції, а й радіостанції . Однак спочатку необхідно провести настроювання.
Інструкція
1
Якщо у вас ще немає самої програми, а також плей-листа, скачайте і встановіть їх. В якості шляху для збереження файлів можна вибрати, наприклад, папку «Спільні документи». Відкрийте плей-лист Winamp, а потім клацніть у ньому на меню під назвою Manage Playlist (управління плей-листом) і виберіть графу Open playlist (відкрити плей-лист). Зверніть увагу, описане меню розташовано внизу вікна, в його правому куті.
2
Далі в діалоговому вікні знайдіть той файл, що ви зберегли раніше. Клацніть по ньому і натисніть кнопку «Відкрити». Після виконання даної дії в списку програвача з'являться доступні радіостанції. Для прослуховування можна буде вибрати будь-яку з них.
3
Щоб додати в наявний список ще одну позицію, відкрийте браузер і зайдіть на сайт потрібної радіостанції. Знайдіть посилання для прослуховування, а потім виділіть її текст. Потім скопіюйте його, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + C або клікнувши по ньому правою кнопкою миші і виділивши графу «Скопіювати».
4
Поверніться до програми Winamp і перейдіть в меню Add (додати). Після цього виберіть пункт під назвою Add URL. Перед вами відкриється вікно, в яке необхідно вставити скопійоване посилання. Натисніть на кнопку Open (відкрити).
Зверніть увагу
Якщо у вас немає програми Winamp, скачайте її з офіційного сайту http://www.winamp.com/media-player/ru. Не рекомендується брати програвач зі сторонніх сайтів, оскільки це може завдати шкоди вашому комп'ютеру. Крім того, в такому випадку і сама програма може працювати некоректно. Після переходу за посиланням виберіть потрібну мову, на якому буде відображатися Winamp. Тепер виберіть, яка версія вам підходить (платна або безкоштовна). Ваша операційна система буде ідентифікована автоматично. Тепер ви можете приступити до скачування продукту. До речі, на сайті доступно і оновлення програми.
Для налаштування радіостанції зазвичай потрібно мати радіоприймач, знати її частоту і кілька секунд крутити ручку налаштування. Однак, з появою інтернету настройка радіостанції придбала дещо інший вигляд.
Інструкція
1
Відкрийте браузер і зайдіть на сайт цікавить вас радіостанції. Переважна більшість радіостанцій мають власні сайти в мережі. На головній сторінці сайту натисніть на посилання "Прямий ефір" або "Слухати ефір". При натисканні на посилання відкриється нове вікно браузера у вигляді медіаплеєра, в якому можна буде регулювати гучність, мене бітрейт потоку або ставити його на паузу. При налаштуванні радіостанції даними способом, відключіть блокування спливаючих вікон у браузері, так як вона може перешкодити відкриттю вікна медіаплеєра.
2
Деякі радіостанції віщають переважно в інтернет, працюючи таким чином, що ефір їх можна слухати за допомогою звичайних, встановлених на комп'ютер медіаплеєрів, за умови стабільного підключення до інтернету. Для настройки радіостанцій знайдіть посилання на ефір і відкрийте її за допомогою медіаплеєра. Зверніть увагу, що посилання на ефір має розширення .m3u або .pls, як стандартних плейлистів. Як правило, на сайті радіостанцій розміщується кілька посилань на ефір, які відрізняються форматом, або бітрейтом свого мовлення. Зробіть вибір формату і бітрейта виходячи з швидкості вашого з'єднання з інтернетом, помістіть посилання на ефір у буфер обміну (скопіюйте її), відкрийте медіаплеєр, натисніть на кнопку "Відкрити URL", вставте посилання і натисніть "Відкрити". При бажанні, посилання можна зберегти у списку плейлистів і відкривати в будь-який час.
3
Налаштувати радіостанцію в інтернеті також можна за допомогою спеціальних сервісів, призначених для прослуховування радіостанцій в прямому ефірі, а також їх архівів. Найпопулярнішим проектом такого роду є moskva.fm, на якому можна прослухати будь-яку мовить у Москві радіостанцію. Для налаштування бажаної радіостанції виберіть її зі списку "Радіостанції" на головній сторінці та натисніть на посилання "Слухати радіо онлайн".